Červen 2013

Golfové diplomy

26. června 2013 v 23:20 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Golfové diplomy na náš turnaj dělám každý rok. Už je to taková tradice, takže říct, že letos fakt nemám čas prostě nejde ;-). Udělala jsem si ho a dvacetčtyři diplomů je hotových. Použila jsem Ketina razítka - to co má vypadat jako otisk pneumatiky mi posloužilo na rámeček a zbytek znáte. Moji oblíbení ptáčci jsou výhra ze soutěže od Aktijky... to už je let...


Tak v sobotu mi držte palce :-)

Děkuji za návštěvu .

Jdeme slavit

21. června 2013 v 15:30 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Červen mám moc ráda. Zrají jahody, kvetou vlčí máky a pivoňky, blíží se prázdniny...a mnoho mých kamarádek má svátek a nebo narozeniny. Slavím taky ráda. Podle mého je každý den důvod k oslavě...že jsme, že se máme, že je to a nebo ono...důvod se dá vždycky najít. Tak si oslavte hezký víkend, všem, kdo mají narozeniny jen vše dobré a to samé i Pavlám a Zdeňkám :-).
Děkuji za návštěvu :-)

Z pařížského deníčku

20. června 2013 v 13:45 NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Zapisovala jsem pilně a denně, ale deníček jsem s sebou nenosila. Už tak mě obtěžovala taška s pitím , mapou a deštníkem. Nebylo na zápisky ani moc času, protože jsme francouzsky dlouho večeřely a pak povídaly, neb jsme se chtěly s hostiteli užít a ne abych hned odpadla dělat scrapbook :-)). Taky jsem ho nedělala, měla jsem s sebou fakt jen propisku, jeden popisovač, lepidlo Zig, dvě washi pásky a nůžky. Nalepila jsem jen pár obrázků z prospektů a zapisovala prostě. Až doma v Česku jsem vše dodělala a dolepila, nakonec jsem si vytiskla i pár foteček ( 8 na jednu A4 ) a ty vlepila jako dokumentaci. Bylo to vše za jeden večer. Kdy se dostanu k albu ví Bůh, za týden je dovolená a já nemám smash ještě připravený, natož nějaký cestovní plán.
Snažím se to, co jsem zapisovala, přepsat na druhý blog a k tomu ještě víc, co ani v deníčku není.

Tady je jen "nákuk" na pár stránek deníku :


Fousaté razítko jsem si koupila. To vám všechno řeknu...bude to v zápiscích z neděle před odjezdem ;-)


Každý den měl svoji úvodní stránku. On měl každý den i svůj "nadpis", ale ještě nevím, jestli i ty použiju ;-)


Plány na každý den byly připravené už z domova a celkem jsme je dodržely :-)


Tady zrovna jsme dělaly v plánu změny a přesuny a něco kvůli dešti i vynechaly... ale stejně jsme byly zajedno s hlavním hrdinou filmu Půlnoc v Paříži, že PAŘÍŽ JE NEJKRÁSNĚJŠÍ V DEŠTI.
Jedna z nejhezčích společných fotek s atmosférou...na Place des Abesses nás vyfofotil veselý Američan od vedlejšího stolku :-)


Američan si fotil bagetu a sýr, my kafe a croissant. Takový prostě jinde než ve Francii nemají...a v plánu bylo i ochutnávat :-)
Cesta patří do programu... byla pohodlná a zábavná, a jestli zase někdy někam , do Paříže či jinam, tak se "žluťákem".

Děkuji, že jste tu se mnou :-)
Jsem zpátky

19. června 2013 v 12:24 PELE-MELE
Ach Paříž...Nezapomenutelná, nádherná, překvapující, voňavá, barevná, lákavá...nikdy se mi nemůže okoukat a omrzet. Díky blogu Paříž pro pokorčilé jsem si již dlouho střádala místa, která neznám a která jsem chtěla vidět. Plán jsem měla jasný a podrobný a až na pár maličkostí byl splněn :-). Nicméně, ještě mi toho na zkoumání a vidění zbývá hodně, takže začínám šetřit na další cestu. Paříž je nekonečná...


Děkuji za nahlédnutí a přeji vám krásný slunečný den :-)

PS. Reportáž z prvního dne najdete zde: http://hanama.blog.cz. Těším se na písmenkovanou :-)

Jedeme do Paříže

7. června 2013 v 23:33 NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Sedím si takhle večer asi před třemi měsíci :-) na skypu a písmenkuji s kamarádkou Haňulí. Nějak jsem si povzdechla, že bych ráda do Paříže mé milované, že se mi stýská, že už jsem tam nebyla dva roky...Tak jedem, naťukala moje kamarádka. Kdy? odpověděla jsem. Dostala jsem pár termínů a já vybrala. Haňule našla autobus. Protože takhle brzy, vyšel na pár korun. Daly jsme si na rozmyšlenou noc, abychom se neunáhlily ;-) a ráno bylo rozhodnuto: jedeme! Hani objednala autobus, já se pustila do plánování všeho toho, co chci vidět a co bych chtěla Haňuli jako "prvničce" ukázat.
Takže moji milí , v neděli na noc JEDÉÉÉÉÉM!


Kromě plánů jsem si vyrobila i smash zápisník. Většina listů je ale nezdobená, protože chci hodně psát, kreslit, lepit prospekty , mapky a obrázky, takže zdobeníčko, razítkování a pár fotek, to přijde na řadu až zase zpátky doma.


Na každý den jsem si připravila úvodní stránku, kde chci zaznamenat aktuální počasí a denní plán. Počasí doufám vyjde krásné ;-), ale pro případ deště ( scrap deštníky si bohužel nebereme, jsou na cestování neskladné ) dělám i plán B - výstavy, galerie, kavárny :-) ) Jistě poznáváte Ketina razítka, jsou prostě báječná.
Děkuji za nahlédnutí a přeji vám krásný celý příští týden bez pohrom :-).

Další podmínková

6. června 2013 v 0:05 STRÁNKY
Je to fofr, být na stará kolena zaměstnaná :-). V práci se mi i třetí týden líbí. Děti si zvykly na mě, já na ně. Prošla jsem všechny čtyři třídy ve školce a pamatuju si téměř všech asi 100 dětí. Zlobiče, kliďasy, správňáky i miloučké holčičky. A víte jak to je... oni ti zlobiči jsou nakonec moc fajn. Zlobí, protože se jim něčeho nedostává, a jde jen o to, přijít na to co. A pak se z nich stávají vděční, šikovní, pomáhající... Mám je ráda. Dětské osudy jsou někdy hodně těžké na tak ještě krátký život a malou dušičku. Myslím na ty svoje děťulíny i o víkendu a fakt se na pondělí těším. Nejkouzelnější je Terezka. Je malá, tříletá, ale po obědě nespinká. Na lehátku je hodná, odpočívá, nezlobí, ale očička nezavře. Když děti budím, první sedí na lehátku a volá: Spinkala! Je roztomilá :-)
A jak tak žiju svou novou prací ( doma si hledám básničky, tisknu obrázky...) , nestíhám ani scrapovat. Včera jsem udělala tajný lift, abych nezdržovala řadu , ale už jsem zapomněla na podmínku. Je středa, už je vyhlášená nová a je nemám ani minulou. Tak snad zítra...

Sem se vracím ještě s podmínkou předpředminulou :-)


Je to stránka do naší golfové kroniky. Loňský rok jsem dodělala před pár týdny. Všechny stránky jsou minimálně zdobené, aby mi netrvaly dlouho, jen tuhle jsem kvůli podmínce nazdobila víc ;-). Podmínkou bylo použití textového razítka a všechny vystihují dokonale daný okamžik. Setkat se s příjemným a milým golfistou a hercem Markem Ebenem byl opravdu zážitek.

Děkuji za nahlédnutí :-)
Svatební kabelky

3. června 2013 v 9:23 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Dostala jsem minulý týden milý e-mail s pochvalou mého blogu a práce. To vždycky potěší :-). Navíc byla prosba, zda bych pro pisatelku mohla vyrobit kabelku, kterou viděla u mně na blogu, do které by dala svatební finanční dar kamarádce, která se v sobotu vdává. Několik takových prosbiček jsem odmítla, ale tady nevím proč ;-), slíbila jsem, že kabelku udělám o víkendu. Ve čtvrtek večer za okny déšť, jí doma klasicky sama a tak jsem se do kabelek pustila. Můj muž pak vybral tu, kterou mám poslat :-)...tu veselejší, mladistvější a romantičtější :-). Tak doufám, že bude překvapení ...a radost.


Děkuji za nahlédnutí a posílám přání lepších dní, bez deště a se sluníčkem !
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA