Písmenková

16. října 2013 v 21:06 |  STRÁNKY
Měsíční projekt na scrapbook.cz končí 20.října, takže jsem udělala další písmenkový "pokus". Písmenka mám ráda a tak jsem jen upotřebila ta, která byla po ruce...a fotku, kterou jsem si připravila, že si ji chci dát do alba tak jako tak. Je prima, jsou na ní totiž naše vnoučátka. Moje a mých "úhlavních " přítelkyň, Jany a Heleny.
Se svými přítelkyněmi se znám už skoro padesát let...chodily jsme spolu do školy, navštěvovaly se, blbly, psaly spolu knihu, chodily k sobě spát, řešily kluky, byly šťastné i smutné...a pak jsme se vdaly, rozvedly, vdaly... vzdálily.... a po létech se zase setkaly...Teď udržujeme naše přátelství živé a aktivní, scházíme se, jezdíme spolu na výlety...a když nám přibyla vnoučátka, tak i s nimi.
Je to nádherný pocit, mít přítelkyně a vědět, že na doživotí, v dobrém i zlém. Je to ten největší životní dar. ( A co myslíte, že budu dělat k našemu "zlatému" výročí, které bude po Vánocích? ;-) )


Děkuji vám za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Milena Milena | 16. října 2013 v 22:42 | Reagovat

Hani, stránka je krásná a kamarádky Ti upřímně závidím.

2 Gabreta Gabreta | E-mail | 16. října 2013 v 22:50 | Reagovat

[1]: Ano, vím o čem mluvíš a vím, jaký je to vzácný dar. Jsem vděčná osudu...máme se rády :-)))

3 screbla screbla | 19. října 2013 v 10:19 | Reagovat

Hani, mám to štěstí, že mám taky takové kamarádky. Nedávno jsme oslavily 20let našeho pravidelného scházení a zítra jdeme zase !!
Pořád si máme co říct, pořád se na sebe těšíme a já si toho strašně vážím a jsem šťastná, že se máme.

A stránka je krásná !! já se na ni vrhnu zase na poslední chvíli, ale už se těším :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA