Být tak pirátem

8. listopadu 2013 v 16:50
si možná zapřeje kdejaký kluk. Matýsek má piráty rád a už na karnevalu byl za piráta a naposledy se nechal za piráta namalovat na nějaké dětské akci. Když jsme přijeli, už mu pomalu malování mizelo z obličeje ( setřeno do dek a polštářů při blbnutí s bráchou ) , ale přesto sám a ochotně zapózoval na fotku. Za a. ještě je malý, za b. sám chtěl zvěčnit svoji pirátskou podobu. Takže s focením nebyl žádný problém. Navíc, chlapeček je už od babičky vycvičen, takže ví, že když vezmu do ruky foťák, začne se usmívat a tvářit :-). Někdy jsou ty fotky hodně strojené, ale to nevadí. Digitál umožňuje cvakat a cvakat, jednu fotku za druhou ( a zase je mazat ;-) ) ...a když si děti zvyknou na "stálejsoucí" foťák, občas vzniknou i hezké momentky.


Stránka vznikla v akci "víkendový lift" a tentokrát jsem stránku k liftování vybírala já. Našla jsem ji ve svých uložených oblíbených stránkách, je digitální a vytvořila ji paní, která si říká miracles-momma.


Jestli se vám předloha líbí, můžete si ji zkusit liftnout s námi :-)

S pirátským pozdravem AHOJ a díky za nakouknutí :-) HEZKÝ VÍKEND.
 


Komentáře

1 Ilonak2 Ilonak2 | 9. listopadu 2013 v 21:21 | Reagovat

Opravdu moc moc pěkná stránka. :-) Už ji mám připravenou k liftíku, ale nějak jsme se zasekli dnes v pokojíčku při úklidu.

2 Šárka Novotná Šárka Novotná | Web | 10. listopadu 2013 v 8:05 | Reagovat

Tak už mám také uloženo. Stránky jsou skvělé obě. Ta kolečka jsou bezva nápad. Hani, děkuji za inspiraci. To je fajn, když jeden ví, kam jít. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA