Project Life - nezahálím

13. listopadu 2013 v 0:23 |  ALBA
Project Life mě pořád baví a je to vlastně jediný projekt, který se snažím opravdu termínově dodržovat, abych neměla velké proluky. Takže i když jsem byla v největším pracovním stresu a presu, přesto jsem po chvílích, po nocích, zaznamenávala akce a události. Je pravda, že poslední doba byla převážně golfová a tak jsou moje "okénka" trochu jednostranná ;-) ( všechny golfové události budou v golfové kronice, tak jsem některé vzala trochu šmahem ;-) ) , ale nějaké rodinné události s vnoučaty a dětmi se také přihodily a jsou zaznamenáníhodné. Hlásím tedy, že PL až do konce října mám hotový :-))


V květnu už jsem zastupovala ve školce, seznamovala se s místem, kde jsem v září naostro nastoupila. Nastala velká změna v mém životě. Ani jsem to nijak zvlášť nevypíchla, to mě až teď napadá, že jsem měla.
V květnu jsme odehráli tradiční turnaj v ML, kde se vyhlašují vítězové zimní túry - to se mě netýká, neb na simulátoru hrát golf mě nebaví. Až letos tomu zase přicházím na chuť, ale to jen díky novému prostředí a lidem. Nicméně v ML jsem byla a byla i při tom, jak můj muž odchytil Jirku Korna a nechal si podepsat golfový míček. Pan Korn byl milý a příjemný, takže zase další pěkné seznámení s "celebritou".


Ehm...on ten golf se prostě vine skoro všemi mými stránečkami. :-)

Můj PL není ten v americkém stylu, v klasickém formátu ( 12 x 12 ), do klasických fóliových okének, ale jedu si ho po svém. Fólie jsou z papírnictví ( na pohlednice ) a jednotlivá okénka jsou vlastně takové ministránečky ( 10 x 15 ). Mám krabice plné zbytků, nejen papírů, ale všeho možného, co kde dostanu, výseky, cedulky, o kterých si myslím, že se mi snad ani nebudou hodit, a ejhle, na PL jako bych je našla. Nebaví mě se zdržovat tisknutím nápisů ( někdy ale také tisknu ), takže většinou vše napíšu ručně, je to rychlejší a osobnější :-)


Tady není co dodávat, jeden z nejlepších týdnů z celého roku :-)


Konec června je ve znamení konce školního roku, tradičního golfového turnaje, který pořádáme a nastávajících prázdnin. Tentokrát zároveň i počátku naší dovolené. Hurá!

Děkuji, že jste si našli čas na nakouknutí :-).
 


Komentáře

1 Keiel Keiel | Web | 13. listopadu 2013 v 11:28 | Reagovat

Krásně sladěné a ty barvičky, super! Moc se mi líbí

2 screbla screbla | 13. listopadu 2013 v 13:34 | Reagovat

Hani máš to krásné !! A obdivuji jak jsi při tom všem svém momentálním shonu v čase.
Já abych udržela krok s dobou - dělám to jako Keta v Liberci, dávám si do kapes aktuální fotky a zdobím průběžně.

3 Fidula Fidula | E-mail | 15. listopadu 2013 v 8:45 | Reagovat

I na těch pidistránečkách máš skvělé nápady. Je vidět, že si život opravdu užíváš.

4 Ivulka Ivulka | E-mail | 19. listopadu 2013 v 20:13 | Reagovat

Opravdu pokochání, tolik nápadů, stejně jako tolik událostí i když zrovna nehýbou světem. Tvůj styl je mi sympatický právě tím, že spotřebováváš zbytečky a nemusíš na to specielně nakupovat autentické nápisy, cedulky, symboly. I kdyby se daly v češtině koupit. Vždyť scrap je právě ten útržek, zbytek. No a o tom to je...Je dobře, že i při náročném zaměstnání a školení se si najdeš čas a obohatíš...nás. A užívej si to...jak píše F.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA