Project Life - prázdniny

15. listopadu 2013 v 11:01 |  ALBA
Dnes mám volný den :-) a jak si ho vážím! Při pohledu z okna nic moc, ale vždycky mám dvě možnosti, buď bude den hezký nebo ne. Vybrala jsem si tu první :-). Vyspala jsem se dosyta, udělala si snídani , zapnula PC a zkontrolovala co je nového ve virtuálním světě, zajímá mě hlavně ten scrapbookový, samozřejmě. Pak mám spoustu poletování ... tak ještě než odletím, užiju si tu chvilku s vámi :-)

Když jsem poprvé viděla PL, říkala jsem si , že to už není možné, udělat stránku za každý týden, vždyť se nic neděje...Jenže pak se "zchumelí" tolik akcí, že mám de-facto stránku za každý týden, protože někdy dokonce dvě :-O. Mám radost z mého "tlustého" šanonu se stránkami naší domácí kroniky a těším se z toho, kde všude jsme byli a s kým jsme se setkali, vzpomínám si na akcičky s vnoučaty a dětmi, s přáteli... a v duchu děkuji, že tu mohu být a žít.

Děkuji vám za návštěvu a navzdory listopadovému počasí mějte sluníčkové dny :-) a já letíííííím....
 


Komentáře

1 Milena Milena | 18. listopadu 2013 v 16:50 | Reagovat

Hani, máš to boží. :-)

2 Milena Milena | 18. listopadu 2013 v 16:51 | Reagovat

Jo, a moc se mi líbí, že to děláš po svém. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA