Když má děda narozky

1. prosince 2013 v 11:33
Dědečkovi mých dětí, mému tatínkovi, je 82 let. Je zdravý, čiperný a myslí mu to. Pije rád červené víno, ale vzhledem k tomu, že "flašku" mu nosí každý, vymýšlela jsem jiný dárek. Koupila jsem luxusní paštikovou "bonboniéru" - místo bonbónů byly v krabičce bobečky různých paštik - byly větší a bylo jich "jen" osm. Nevyfotila jsem...ale vyfotila jsem balení. Jenže...oni ti rodičové zkrátka asi neumí projevit radost...ani nad paštikami, natož nad balením :-(...
To já se raduju z každé "blbiny" :-))


Přeji všem krásnou první adventní neděli a hodně radosti ... a děkuji za návštěvu :-)

 


Komentáře

1 Screbla Screbla | 1. prosince 2013 v 14:38 | Reagovat

Haničko jak ti rozumím !!!!

Ale člověk si nedá říct a nedá říct, doufá, že tentokrát to vyjde a radost bude. Ona asi je, ale jak píšeš, najevo se nedává. Paštika je dobrá volby, ta se určitě sní. Můj loňský kalendář bydlí u tchyně v šuplíku, aby se mu náhodou něco nepřihodilo :-( Tak letos dělám týdenní, ten je zvyklá používat, vše si do něj zapisovat, tak snad to vyjde :-))

Věneček máš krásný, já se chystám na výrobu odpoledne.

Krásný a klidný adventní čas !!

2 Milena Milena | 1. prosince 2013 v 17:08 | Reagovat

Hani, balení je krásné a nápad s paštikami bezva. Já má v rodině štěstí, už se ode mě scrapbookové dárky očekávají a jsou ceněné a vystavované :-)
Věneček je nádherný.
Také přeji klidný advent.

3 Milka Milka | Web | 1. prosince 2013 v 17:47 | Reagovat

Já už jsem na dárky rezignovala, ale paštikový nápad se mi moc líbí a balení je úžasné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA