Pro Ježíška nebo pro strýčka Příhodu

10. prosince 2013 v 18:43 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Letos poprvé, navzdory mým stížnostem na nedostatek času ;-), jsem na Vánoce připravená včas.
Za 1.- internet mi hodně pomohl s nákupem dárků , alespoň s těmi zásadními a nejdůležitějšími ( to ohromné Lego bych snad ani z obchodu nedosnesla :-O )

Za 2.- díky originální ;-) výmluvě, že se musím učit , můj muž upekl v neděli čtyři druhy cukroví!

Za 3.- vánoční přáníčka mám ještě z loňska, neb jsem jich udělala hodně a tolik se jich na trhu zase neprodalo... a letos trh zrušili úplně...takže mi zbyly a jsou hotové....a já jsem bez práce :-)

Za 4.- zbylé dárky jsem s radostí nakupovala včas, cestou domů z práce nebo ze školy - byla jsem tím pádem denně ve městě ( myslím, že listopad je včas :-) )

Za 5.- ve volných chvilkách, když jsem si oddechovala od učení ;-) nebo příprav na učení mého malého autíka, jsem nalepila kuchařku...a včera večer, když už jsem věděla, že co tam je, to tam je a víc tam toho před dnešním testem nenacpu, myslím do hlavy ;-), jsem si polepila tři samolepící bločky. Taky je milujete? Já ano. Co si nenapíšu, zapomenu, takže papírky mám všude a ty samolepící navíc na monitoru, na ledničce, na botníku....kde si prostě potřebuju nechat poznámku. Pro koho bločky budou to nevím, teď pro "strýčka Příhodu", ale já už jsem zkrátka měla potřebu si něco nalepit :-) Myslím, že mít připravenou maličkost na "co kdyby " se neztratí.Děkuji za nakouknutí :-)

 


Komentáře

1 Monika Pestrová Monika Pestrová | E-mail | 10. prosince 2013 v 23:29 | Reagovat

Tiše závidím :-)) Pečení mně ještě čeká, kalendáře jsou rozpracované, krabička na šperky objednaná - ještě jí pak ozdobit ... A o další dárky se naštěstí postará manžel :-))
Přeji pohodové Vánoce!
Monika

2 Ilonak2 Ilonak2 | 11. prosince 2013 v 20:14 | Reagovat

Jsou nádherné! Já jsem od tebe jeden dostala, zrovna tento týden jsem se s ním kochala a pořád ho používáme. Když dojde bloček, vlepím nový. :-)
Já už jsem na Vánoce téměř připravená, ale mám ještě hodně SC restů. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA