Hájské golfové repete

28. března 2014 v 1:27 |  ALBA
Co děláš?
Lepím.
Co lepíš?
Ále, pořád golfovou kroniku...
A jak to jde?
Celkem dobře, každý den udělám kousek. Lepím tam všechny výsledky z turnajů, fotky, skorkarty....Fotky se snažím nějak zpracovat jako ozdobnější stránečky...Zaznamenávám každou akci.
A těch golfových akcí je hodně, co?
Hodně! Loňský rok byl , díky počasí, golfově bohatý. Ale už dělám stránky ze září, ještě říjen a bude konec. Ale paradoxně - září a říjen byly golfově nejbohatší měsíce. Vyhráli jsme několik volných "fíček" na různá hřiště a tak jsme je rádi využili. A počasí bylo skvělé. Fakt jsme si to užili.
Člověk se ke konci sezóny vyhraje a tak se i stane, že vyhraje sem tam nějaký turnaj :-). Jak se snižuje HCP, je obtížnější vyhrávat, o to víc to potěší :-)

V Hájích to máme moc rádi, je to příjemné hřiště, jsou tam příjemní lidé a navíc tam mám spolužačku-kamarádku, která má domeček hned vedle domečku Marka Ebena. Minule jsem se fotila s Markem :-), teď jsem se sešla s kámoškou. Všechno to bylo skvělé.

Vám děkuji za nahlédnutí a přeji krásnou dobrou noc :-)

 


Komentáře

1 Ilonak2 Ilonak2 | 30. března 2014 v 21:10 | Reagovat

Pěkný rámeček, využití cocacolového obalu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA