Duben 2014

ATC na výměnu - termín

22. dubna 2014 v 23:01 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Jsem moc ráda, že jste projevily chuť si se mnou vyměnit ATC kartičku, nebo-li, jak Helge hezky napsala, kousek svého já.
Téma je tedy dané - JÁ .
Doufám, že 14 dní nám bude stačit...takže termín na zaslání je do 10. května.
Moc a moc se těším nejen na rozšíření své sbírky, ale i na umělecké kousky od vás, moje milé souzněné scrapařské dušičky , na vaše Já :-)
Výměna je jednostranná ( pokud se snad navzájem nedomluvíte jinak ) - Vy mně a já vám.
Tak do toho :-)

ATC na výměnu

18. dubna 2014 v 12:45 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Před nějakým časem mi přes blog došla zpráva, že by si se mnou jedna Deniska ráda vyměnila ATC kartičku. Byla jsem mile překvapena a potěšena. Někdo chce mojí ATC! Někdo mi nabízí výměnu! Ó, jaká čest!
Samozřejmě jsem na nabídku ráda přistoupila, ale zrovna byl největší fofr s chytáním scrapsrazu a já neměla tu správnou chvíli na to sednout a tvořit…nechtěla jsem udělat něco jen proto, že musím! Ne, to musí být chtění, touha, to musí jít ze mně, musí mě to pohltit, musím se vznášet…a tak to pochopitelně není každý den. Musí přijít ten správný čas, ta správná chvíle.
Zatímco ATC od Denisky přišla už minulý čtvrtek, nádherná!!!, já jsem si slíbila, že snad přes Velikonoce. Ovšem včera večer jsem tak seděla, poslouchala si muziku přes youtube, přemýšlela, meditovala…a najednou se pustila do tvoření…a byla ne jen jedna kartička, ale hned pět. Šlo to ze mě jako dech, snad jsem ani nevěděla, že něco dělám, bylo to o mně, o mém rozpoložení, o tom, jak se cítím… a protože Denisky ATC je na téma ONA, moje jsou na téma JÁ.

Denisky ATC pro mě :-) Je překrásná.

moje...

Tahle je pro Denisku, ta byla první

A tahle se mi při focení zatoulala :-)

A VÍTE CO? NABÍZÍM VÁM VŠEM, KTERÉ BYSTE CHTĚLY, "ÁTÉCÉČKOVOU" VÝMĚNU. :-) DĚLALA JSEM JE ZASE PO DLOUHÉ DOBĚ A MOC MĚ BAVILA. TAKŽE....TÉMA JE JASNÉ....JÁ . MOC RÁDA SI S VÁMI VYMĚNÍM ATC A ROZŠÍŘÍM SVOJI SBÍRKU. OZVĚTE SE :-) DĚKUJI.

Děkuji za nahlédnutí, a přeje nejen krásný dnešní den, ale celé Velikonoce, ať je prožijete s lidmi milými, v náladě prosluněné, v radosti a spokojenosti :-)

Scrapsetkání po deváté

16. dubna 2014 v 0:43 KURZY A SETKÁNÍ
Nevím jak vy, ale já chci prostě znát lidi, se kterými se téměř denně setkávám na scrapařském webu, se kterými komunikuji, píšu si, řeším stejné téma, úkoly, soutěže…prostě se kterými mě spojuje společná vášeň, společný koníček. Písmenka jsou písmenka, ale živý člověk je živý člověk. Navíc mě od samého počátku zajímalo, jak skutečný scrapbook vypadá, touha vidět na vlastní oči jak se to dělá, pomazlit se s papírem , osahat si materiál. Kamenný obchod v roce 2007 v Česku nebyl a jediná šance, jak tohoto všeho docílit byla zorganizovat si scrapbookový sraz. Byla jsem na scrapbook.cz nováček, ale zapálený a nadšený J…a tak jsem za pomoci Lenky srazík zorganizovala…a od té doby už bylo srazů devět! Letos jsem si řekla, že už je to naposled, byla jsem, popravdě, trochu zklamaná malým zájmem, než jsem pochopila, že nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Doufala jsem, že komorní srazík bude fajn….a skutečnost předčila moje představy. Bylo to jedno z nejlepších, nejpříjemnějších a nejmilejších setkání a já už vím, že ten jubilejní, desátý, budu organizovat opět! J Už teď se těším a začínám dělat přípravy, aby byl nádherný. Tímto děkuji Isobelce za nesmírnou pomoc ( a že se mnou čekala na noční , spíš skoro ranní odvoz ) bez ní bych byla jen půlkou ;-) a vám všem, které jste přijely, byly, pracovaly, plnily úkoly, štěbetaly, dělaly prima přátelskou atmosféru a mě velmi těšily svojí pozitivní energií, úsměvy, dobrou náladou, optimismem a daly mi tolik sil na opětovné pokračování….Takže za rok zase!!!

Uvítací proslov neproslov, prostě jsem ráda, že jste tu a doufám, že nebudete litovat ;-).

V pátek jsme ještě nebyly v plném počtu, tak jsme se vešly na "pokojový večírek ".


Pracujeme pilně a krásně, všechna dílka byla úžasná!


Vysmátá Šárka :-)

Ani se sem všechno nevešlo! Holky se rozjely a některá udělala i více stránek .


A to jsme my v celé své scrapařské kráse :-)....

Děkuji za "nákuk" :-)

Vlásky

8. dubna 2014 v 21:44 ALBA
Kupodivu jsem vlásky z prvního stříhání synečkovi zachovala. Vzpomínám si, že i moje maminka měla moje dlouhé princeznovské vlásky schované. Na besídku v družině mi pak z nich upletla copánek a měla jsem ho jako příčesek :-). Kam se pak poděl nevím, prostě copánek už není. Já mám schované vlásky dětí i manžela :-). Poznala jsem ho jako "máničku" a jen ode mne se nechal ostříhat. Já na tom netrvala, mně se líbil vlasatý a líbí se mi i teď bez vlasů, ale jeho babička na ostříhání trvala. Tak jsem vlasy alespoň schovala do obálky. Třeba je taky ještě někdy někam zascrapuju :-)


Děkuji , že jste tady byli :-).

Modrý den

5. dubna 2014 v 0:28 PELE-MELE
Náš "MODRÝ DEN" dopadl výborně. Všechny děti přišly v modrém oblečení, holčičkám jsem navíc ještě navázala modré mašle do vlasů. Ráno jsme nafoukli modré balónky a zavěsili je pod strop na silonové šňůrky, které tam máme k těmto příležitostem trvale natažené. Dětem všechno připadalo jako veliká oslava :-)
Celý den jsme si povídali o tom, proč jsme všichni v modrém, že to není oslava, ale symbol porozumění a pochopení. Naše děti jsou už od září seznamovány s tím, jakou má Míša poruchu, jsou srozuměny s jeho neadekvátními projevy, chápou to, že Míša nechápe…a mají ho rády, snaží se mu pomáhat, berou ho mezi sebe, ačkoliv ví, že Míša to skoro nikdy neocení. Přesto….Míša začal děti sám vyhledávat, je rád v jejich společnosti, nevadí mu, když ho hladí, berou za ruce, chtějí s ním jít na vycházku, hrát si s ním….to všechno znamená, že není vyčleňován z kolektivu pro svoji "vadu", ale naopak - je přijímám a chápán! Jsem tak pyšná - na svého svěřence, že se vyvíjí tak jak se vyvíjí, tedy výborně :-) i na svoje dětičky z naší třídy Berušek, že jsou takové, jaké jsou - milé, chápavé, vstřícné. V neposlední řadě jsem vděčná i rodičům, že i oni jsou chápaví a tolerantní, protože zvláště v začátcích Míšovy docházky do školky to bylo hodně "křiklavé". Školka je pro něj velkým přínosem a my všichni se na tom podílíme.


U nás svítilo i sluníčko modře :-)

Děkuji vám za nakouknutí a přeji krásný sluníčkový víkend .
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA