Ani papírek nazmar ...

19. května 2014 v 23:15 |  ALBA
Jsem úplně nadšená z toho, jak se mi daří zpracovávat každý zbyteček papíru. Jen obchodnice ze mně nemají radost, protože když něco nakoupím, je to jen "roztaženost a nenažranost", ale ne potřeba. Bohužel se dovedu krotit :-(...a tak , sice s těžkým srdcem, ale statečně, odolávám téměř všem scrapbookovým svodům. Já jsem ta, kdo vybírá odpadkové koše po scrapařkách na srazu a upotřebí i to, co už bylo vyhozeno jako nepotřebné, ta, která když něco nemá, tak to bleskem nahradí něčím jiným, ta , která si nepotrpí na značky a novinky, ale možná taky ta, která je trochu out, neb o mnohém ani nevím, a překvapeně si čtu o té a té technice, která mě minula. Ale vím, že nelze být všude a nelze mít všechno. A nejsem nespokojená ani nešťastná :-))


Možná tady chybí nadpis, ale já nevím jaký....Čtverečkový papír je ze srazu, šipky jsou darované a proužky s písmenky jsou do pořadače, které tam dávat nebudu...


Opět darovaná šipka, zbytek papíru, ze kterého si někdo na srazu vyřezával písmenka, ptáček z prastaré sady od Kety...a bílá gelovka.
Ale tohle mě prostě baví :-)

Děkuji, že jste tu se mnou...dobrou noc :-)
 


Komentáře

1 Helge Helge | E-mail | Web | 20. května 2014 v 7:33 | Reagovat

Hani, máš svůj rozpoznatelný styl a máš ze svého tvoření radost, to mluví za vše. Také vybírám odpadkové koše, ikdyž se snažím sledovat novinky, ale v těch odložených zbytcích je tááák velký kreativní potenciál...mě ani ten instantní scrap nebaví. Být svůj je nade vše...tak ať se ti pořád daří.

2 tulaška tulaška | 20. května 2014 v 8:14 | Reagovat

Hani, tvůj styl je to, co mě do scrapbookového světa přitáhlo jako magnet :-) Doufám, že to nebude nikdy jinak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA