Čtvrté narozeniny

21. května 2014 v 10:57 |  ALBA
Probírám se fotkami a leckdy je to detektivka správně zařadit obrázky do časového období. To je bohužel (moje ) naše chyba, že jsme si fotky hned nepopisovali a nebo je lepili do alba jen tak, bez časových údajů. A poznejte na dítěti, kolik je mu let, když mně připadají ty v rozmezí 2 až 4 roků skoro stejné. Takže dávám datumy dohromady podle událostí, na které si vzpomenu, místa, kde jsme byli, podle druhých dětí a lidí...a někdy fakt tápu. Na téhle stránce jsem číslovku, značící věk, přelepovala dvakrát a až napodruhé jsem se strefila. No, doufám, že mi bude odpuštěno, jestli jsem někde synkovi přidala a nebo zase ubrala rok :-).
Ovšem úplně nejstrašnější faux pas se mi stalo, když jsme byli poprvé v Paříži v roce 90 a posílali jsme prostřednímu synkovi domů pohlednici k narozeninám. Krásnou, s medvídkem a budíkem, na kterém se dal nastavit ten věk...a já nastavila 8 a popřáli jsme mu všechno krásné k osmým narozeninám. A chlapečkovi bylo už 9! Dodnes z toho mám v srdci žal, co jsem to za matku, že jsem popletla i synkův věk :-(. On to, na rozdíl ode mne, nesl a nese dodnes statečně a má z toho náramně zábavnou rodinnou historku ;-)


Děkuji za návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA