Golfové diplomy ze srazu

6. května 2014 v 23:54 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Slíbila jsem ... a sliby chyby... Slíbila jsem , že dám zprávu, jak se diplomy líbily...

Je to už přes 3 týdny, co jsme byly na scrapsrazíku v Praze Satalicích. Samozřejmě jsme tvořily stránku podle úkolu a z fotek na výměnu, což byla velká legrace :-). Nikdo nevěděl, jakou fotku si vylosuje a pak se musel poprat s tím, co přišlo. Stránky vznikly báječné a myslím, že jsme měly všechny radost z toho, že jsme tvořily pro jinou a dostaly stránku od někoho jiného...bylo to zábavné, napínavé a vzrušující.


Na odpoledne jsem ale nachystala pro děvčata překvapení, výzvu. Bylo sobotní odpoledne a mě druhý den čekal zahajovací turnaj naší golfové party - Pošumavské golfové ligy. Stalo se už takovým zvykem, že na ty vyjímečnější turnaje vyrábím diplomy. Tentokrát to bylo ale pro mně časově hodně náročné...tak mě napadlo, že poprosím svoje scrapařské kamarádky a volba to byla skvělá. Za a. jsem věděla, že mě nezklamou, za b. jsem tušila, že se do výzvy - tedy do tvoření diplomů - pustí s nadšením. Popustily uzdu svojí fantazie a vytvořily naprosto perfektní , originální diplomy a já jsem v neděli s nimi zazářila. Samozřejmě jsem je předávala s tím, že jsou od mých kamarádek a že jsou luxusní a jedinečné a všichni výherci si jich náležitě považovali, včetně mně :-) . Taky mi jeden zůstal :-))

Děkuji vám, moje milé kamarádky , za pomoc a krásné diplomy .

A vám všem děkuji za nakouknutí. Dobrou noc :-).

 


Komentáře

1 Milena Milena | 7. května 2014 v 9:03 | Reagovat

Hani, Tvé ovečky jsou skvělé. Každý z diplomů je skvělé originální dílo. :-)

2 tulaška tulaška | 7. května 2014 v 11:29 | Reagovat

Zase jednou koukám a otevřenými ústy! Diplomy jsou úžasné, nápadité a krásné. A i leckterou stránku bych ve svém albu uvítala:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA