K narozeninám

23. května 2014 v 10:58 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Jedna z mých dvou nejúhlavnějších a nejlepších kamarádek oslavila před pár dny narozeniny. Říká se jim kulaté :-). ( Tyhle odpovídají i tvarem :-) ). Oslavička je dnes, takže už se můžu vytasit s přáníčkem, protože dnes opradu nebude mít čas sem koukat :-). Přáníčko jsem udělala dostatečně velké, aby se do něj vešla i kapsa na poukázku na dárek. Přála si vyjížďku kočárem s koňmi, a s námi oběma. Tak si vyjedeme na půl dne, jako princezny. Vezmeme si piknikový košík s jídlem a šampaňským a budeme si to krásně užívat. My tři totiž zároveň letos slavíme i padesátileté výročí našeho přátelství. To je to, co bych každému záviděla...a nemusím, já už ho mám! ;-) Je to dar, vím, a taky si toho nesmírně vážím a jsem vděčná. A na dnešní oslavičku se moc těším :-))

Dělala jsem "meníčka" na tři stoly - ne pro každého, to bych se namakala...
A přáníčko pro aktivní, sportovní, energickou, samostatnou a scestovalou ženu...a empatickou, ochotnou, příjemnou, vtipnou, veselou....prostě nejlepší kamarádku na světě :-)


Textové razítko je samozřejmě od KETY .

Děkuji za návštěvu...a užijte si víkend...vždycky s najde nějaký důvod co slavit ;-)

 


Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | 23. května 2014 v 11:32

Krásné přání! modrá je dobrá;) a ta z cest ještě lepší..

2 screbla screbla | 23. května 2014 v 21:53

wow !!!

3 tulaška tulaška | 24. května 2014 v 16:38

Jedním slovem? Úchvatné!

4 Zuzana Zuzana | Web | 24. května 2014 v 21:07

Hani, to je teda nádhera!!!

5 Milena Milena | 25. května 2014 v 17:15

Hani, to je neskutečná nádhera!!!

6 Karolínka Karolínka | 22. dubna 2015 v 14:31

OOOOOOOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooh!!!!! Mooooooooooooooooooooc hezký ne krásný ne překrásný!!!!!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA