Moje druhá směna

13. května 2014 v 22:45
Už jsem se zase dostala do tempa a těším se na každé odpoledne, až přijdu z práce domů a vrhnu se na "druhou směnu" - scrapování :-) Fotek mám tolik, že se obávám, že to nebude na dva šanony, ale nejméně na tři. Jeden celý byl jen na období jednoho roku. Nemůžu se rozloučit ani s jednou fotkou a jak je vytahuju ze všech krabic, obálek a starých albumů abych je teď hezky setřídila, srovnala chronologicky a dala všemu nějakou pěknou formu, za kterou se nebudu stydět, až si chlapec svoje alba odnese, objevuji skoro zapomenuté poklady... Na tuhle fotečku jsem dávno zapomněla, asi nebyla primárně ta ukázková, ale mně se líbí :-)


Stránky jsou většinou dost rychlé a hlavně zpracuju všechny zbytky, i ty co by normálně byly na vyhození - pruh s vyraženými vločkami, zbytek od vystřiženého kolečka, různé otrhánky, které se mi povalují po stole....prostě to je opravdu bezezbytkový scrapbook :-)


Děkuji za nahlédnutí :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA