Návrat k albumu

9. května 2014 v 17:29 |  ALBA
Krom na pár drobností ( ATC ) jsem nějak neměla slinu, chuť, správnou náladu, rozpoložení, vůli, čas...a já nevím jakou výmluvu ;-) ještě napsat, vrátit se k dětskému albumu, které je zpoloviny hotové, ale další půlka mě ještě čeká. Fotky rozložené na stole, papíry nachystané a já chodila okolo a nevěděla za jaký konec to popadnout a kde začít, abych došla do zdárného konce...Asi to, jako spousta jiných ( nejen scrapbookových ) věcí potřebovalo dozrát ( už dávno vím, že dělat něco přes závit je zbytečné a většinou kontraproduktivní ). Dozrálo a ta správná chvíle přišla....a já s radostí opět lepím na černé podklady tu spoustu fotek z ranného věku našeho nejmladšího synka. Některé stránky nazdobím ( některé fotky mi přijdou tak skvělé, že si to zaslouží ) , jiné nalepím jen tak, fotky bez ozdob.


Velké fotky mám ráda a chválím nás zpětně za to, že jsme je dělali.


Tahle fotečka technicky nepatří k nejdokonalejším, naopak, řekla bych, že normálně by byla asi na výhoz ( jenže já schovávám všechno, jsou to pro mě dokumenty ) , lidi mají uříznuté hlavy a na fotce je kaz...ale pro mě je nádherná výrazem, atmosférou a vzpomínkou. Chlapeček byl vždycky tak šťastný, když tatínek přišel z práce domů a tatínek, ještě v bundě mu věnoval stejnou radost...bylo to oboustranné a já jsem ty chvíle milovala. Nejkrásnější je, že to mají, ti moji mužští dodnes, rádi se vidí a sdílí svoji radost ze setkání a já jsem stejně pyšná ( na ně ) a stejně šťastná, že je mám.

Děkuji za nahlédnutí a přeji krásný májový víkend :-)
 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 9. května 2014 v 20:24 | Reagovat

Miluju tyhle barevní kombinace! A nádherný je i komentář pod fotkami stránek. Krásné vzpomínky i současnost. Je to Dar.

2 Ola Ola | 9. května 2014 v 22:40 | Reagovat

Možná je škoda, že je až příliš jednoduché zbavovat se těch "nedokonalých" fotek v dnešní době. Pak zůstanou jen ty zaranžované a strojené a nedýchá z nich taková atmosféra, jako z téhle :)

3 Mirča Mirča | 11. května 2014 v 20:28 | Reagovat

Ta velká fotka je krásná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA