Červen 2014

Zase ty diplomy :-)

27. června 2014 v 11:02 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Zítra pořádáme už po jedenácté golfový turnaj pro svoje kamarády a ostatní, kteří mají šanci se přihlásit. Protože turnaj má tradici a jméno a je tím pádem hned "vyprodaný", šance je malá a krátkodobá :-). Je to naše pýcha a i když je s tím spojená spousta práce, baví nás a máme radost, když jsou všichni zúčastnění spokojení a zase se vrací.
My, tím myslím mého muže a sebe, jeho pravou ruku a pomocnici ve všem, hlavně v tvoření diplomů a všeho, co je třeba zapsat a napsat, donést, přenést a zabalit :-).

Diplomy jsem tentokrát měla s předstihem a ještě jsem stačila jich několik dodělat, neb jsme se rozhodli, že diplom dostanou všichni do pátého místa ve čtyřech kategoriích.

Tak zítra to vypukne...:-)
Děkuji za návštěvu a přeji krásný první prázdninový víkend :-)

Školkový "výkop"

25. června 2014 v 20:46 PELE-MELE
Uteklo to jako voda. Celý školní rok utekl tak rychle, že jsem se v podstatě nestačila ani pořádně rozkoukat :-). A tolik věcí se událo...Můj svěřenec udělal velikánský pokrok, už chodí s dětmi na vycházku za ruku, už nechce být sám, ale dětskou společnost vyhledává, v sebeobsluze je moc šikovný, je s ním legrace i když se někdy dovede hodně vztekat a zlobit. Ale vím už jak na něj a od září fungujeme úplně bez záchvatů a zádrhelů. Chodí do školky rád a je tam spokojený a to je myslím splněný největší a nejpodstatnější cíl integrace. Prostě mám z mého chlapečka radost :-)


V pondělí jsme měli oslavu, vyřazení předškoláků ze školky, takový celoškolkový "výkop". Příprava celé akce byla na naší třídě. Magda vymýšlela soutěže a řídila vše režijně, já jsem udělala vysvědčení a medajle a pro ty naše "beruškovské" předškoláčky jsem udělala speciálně takové mini albůmky s pár fotkami z našich akcí. Naštěstí máme ve třídě jen 5 předškoláků , tak to nebylo tak náročné. Hlavně, co mě baví, to jde samo ;-)
Děkuji, že jste přišli nakouknout :-)
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA