Dvacetiny

15. července 2014 v 23:10 |  ALBA
Dvacet bylo už tak dávno. Nemyslím mých dvacet :-), to taky bylo dávno, ale to si nepřipouštím. Na sobě ten utíkající čas tak nevnímám, jako na svých dětech, potažmo vnoučcích. ( My jsme pořád mladé kočky, že ! ;-) ) Teď, co jsou všichni synové už z domu, dospěli. Dokud tu byli, byli to stále chlapečci a teď jsou z nich muži. Máme krásné dospělé vztahy a moc si rozumíme. Ona vlastně ta dospělost přišla už dřív, to ještě byli všichni doma. Často se ozýval z jejich pokoje halas, buď se dohadovali nebo si i sem tam nějakou šoupli. Najednou ticho. Zvláštní ticho...Až mě to bouchlo do uší. Šla jsem do dětského pokoje, otevřela dveře a málem upadla. Ti dva velcí tam seděli na zemi, dlouhé nohy ode zdi ke zdi a povídali si o muzice! Tak moji nejstarší synové dospěli! :-)


Díky za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 16. července 2014 v 15:23 | Reagovat

Milá Gabreto, tvůj komentář mě vzal (jako často) za srdce... Asi všechny toužíme po "krásných, dospělých vztazích"se svými dospělými dětmi. Někdy je cesta k nim "trochu" trnitá. O to vzácnější je, když se znovu sejdeme a už je to "to ono".
A stránka je moc povedená!

2 Milena Milena | Web | 16. července 2014 v 21:28 | Reagovat

Hani, stránka se mi moc libí...obdivuji, jak si dokážeš hrát s detaily. :-)
I my máme to štěstí, že  máme pěkné vztahy s dospělými dcerami a jejich muži, o vnučkách ani nemluvě. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA