Můj Project Life 2014 - 2

27. července 2014 v 23:23 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Při snaze dělat PL průběžně, zjišťuju, že je stejně lepší dělat ho trochu s odstupem, tedy se zpožděním. Jednak si lépe rozvrhnu místo ( na stránce nebo celou stránku ) a vytřídím podstatné od nepodstatného. Každou "blbinu" taky nezaznamenávám :-))
I když jsem sama překvapená, kolik akcí je najednou zaznamenání hodných, a že vůbec. Občas jsem žila v dojmu, že se vlastně nic neděje, že máme jen golf a víc nic. Naštěstí tomu tak není a ještě stále dovedeme žít život jinak než jen golfem a nacházet radosti i v docela normálních a obyčejných věcech.

Do pořádání scrapsrazu jsem se zase s pomocí Isobelky pustila, navzdory tomu, že každý rok tvrdím, že už je to naposled :-). Ve finále mě to baví a dělá mi radost, když se sejdeme a užijeme si "babinec" :-)). Totéž v malém jsou naše setkání s mými "nejúhlavnějšími" přítelkyněmi. Hrajeme si na "Prostřeno" a mě velmi baví pro ně vařit a chystat jim dobrůtky a překvapení. Jsou to pak milé chvíle, které se člověku vrací když je potřebuje... a s úctou , pokorou a údivem si čapkovsky říkám: Mám přátele! A se stejným údivem - čím jsem si je zasloužila?
K neméně příjemných chvílím patří i chvíle se syny, s jedním, druhým, třetím....třeba i v pěkné restauraci a u výtečného jídla :-)

Užíváme si divadelních představení ještě i v květnu, slavíme kamarádčiny kulatiny a moje letošní "zvláštniny" - narozky, které mám jen jednou za život - kdy rok mého narození je shodný s věkem. A to se každému nepoštěstí :-)


Červen je pro mě nejkrásnějším měsícem v roce...všechno kvete a bují, blíží se prázdniny, tolik milých lidí má narozky ;-), venku se dlouží dny a slunce se začíná snažit, jaro se překuluje do léta....zrají jahody a třešně a to jsou koláče a knedlíky, jahody se šlehačkou a třešně za uchem, noční "špitánky"...prostě PARÁDA!

...a pak už nastanou kýžené prázdniny, dlouhé dny plné zázraků, objevů a překvapení...Ale o tom až příště :-)

Děkuji, že jste nahlédli :-)
 


Komentáře

1 screbla screbla | 28. července 2014 v 13:49 | Reagovat

Ahoj Haničko, dlouho jsme se neozvala, ale poctivě nakukuji :-))

Máš svůj Pl krásný a naprosto svůj !! :-)) A tak je to správné.

Nedávno se na FB ptala jedna slečna, jak se to má dělat, co tam patří, jaké písmo atd - prostě spousta otázek, a tak jsem jí napsala, že na PL je nejkrásnější to, že tam patří úplně všechno a co kdo chce a dělá se jak kdo chce. Je to prostě úplně svobodné tvoření, kde je vše dovoleno :-))

A moc se těším ne tvé letní příspěvky, kde zase určitě bude spousta tipů , kam vyrazit :-)) Krásné léto

2 Milena Milena | Web | 29. července 2014 v 22:29 | Reagovat

Hani, Tvůj PL se mi moc líbí, je plný krásných detailů a nápadů. :-)Jsem zvědavá na ta letní překvapení. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA