Golfová sezóna

25. srpna 2014 v 23:00 |  ALBA
Letošní golfová sezóna vrcholí. Prázdniny jsou vždycky trochu mírnější, ale v září nastává vrchol - hrají se mistrovství klubů a podobné stěžejní turnaje. Předpokládá se, že golfista se už vyhrál, je na vrcholu své formy a tedy dokáže zahrát pěkné výsledky :-)...hahaha. Mám dojem, že se něco pokazilo a moje hra je co výsledků čím dál horší, ale zase mě začala mnohem víc bavit. To nemyslím, že by mě bavily ty nelibé výsledky, ale hra mě mnohem víc baví. Najednou jsem začala víc taktizovat, vymýšlet strategii, víc hrát hlavou, ne jen bouchat do míče ať to letí kam to letí a pak se uvidí co s tím. To, že se nemůžu zbavit svých golfových zlozvyků, to je jiná věc. Do trenéra už se mi nechce investovat ani čas ani peníze, ambice na nejlepší golfistku světa už nemám ;-) a přednější jsou pro mě jiné životní radosti, než jen ty golfové. Baví mě spousta věcí a golf je jednou z nich, ne první a jedinou :-), na to je život moc krátký. Baví mě třeba dělat golfovou kroniku a zaznamenávat naši hru, turnaje, výsledky, akce s přáteli. V červenci jsem se přičinila a do této doby jsem zaznamenala naše golfování v tomto roce.Začali jsme už v lednu, prvním turnájkem venku na hřišti. Počasí bylo příjemné a byla to taková legrace. Ale v dubnu už se naše hraní rozjelo naplno.


Květen a červen bývají golfově silné, před létem, kdy jsou dovolené, se firmy snaží odehrát co nejvíc turnajů. Je fajn, když sem tam dostaneme pozvánku a jedeme si zahrát i jinam než jen na své domovské hřiště.


S naší PGL vyjíždíme i za hranice ( nejen všedních dnů;-) ), do Německa to máme kousek. Pro takovou bandu nám všude dají slevu a tak se i tady hra vyplatí. A šumavské hřiště ve Zwiesselu je prostě úžasné.


I tady, v Mladé Boleslavi, pršelo jen se lilo, ale i tak to byl pěkný turnaj.


V květnu už tradičně hrajeme v Mariánkách finálový turnaj zimní indoor túry. Roky jsem ji nehrála, letos jsem šla jednou, podruhé, potřetí...a už jsem se tedy zúčastnila celé túry. A vyhrála :-) Cenou byly španělské dobrůtky, tak to stálo za to :-)
Mariánky pro mě byly postrachem, ale postupem doby jsem jim přišla na chuť a mám to hřiště moc ráda.


Další prima turnaj - na Dýšině. Jak rádi s oblibou říkáme - ještě, že je golf masový sport. Mňam, když je turnaj výborně gastronomicky zajištěn, je to úplně bezchybné a o výsledky pak už tolik ani nejde :-). Kecám, o výsledky jde vždy, ale dobrá mňamka dělá krásný den ;-) Frťánky, šampaňské, obídek....co chtít víc ;-)

Děkuji za nakouknutí a přeji vám krásné poslední prázdninové dny plné prima zážitků :-)
 


Komentáře

1 Lidka F. Lidka F. | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 7:14 | Reagovat

Hezký den, vaše scrapbookové nebe sleduji už pár měsíců. Moc se mi tu líbí, hezké, milé, inspirativní. Paříž super,také bych tam jednou chtěla jet sama jen tak autobusem, zatím nepřišel ten správný čas, ale motivovala jste mne. Děkuji, hezké dny. Lidka

2 isobelka isobelka | 26. srpna 2014 v 20:57 | Reagovat

Krásné stránky Hani a perfektně zdokumentováno do budoucna. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA