Project Life pokračuje

23. října 2014 v 22:16 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Je po létě, po prázdninách, po dovolené, nastaly zase dny pracovní, podzimní a mohlo by se, soudě dle vánoční výzdoby v některých obchodech, mluvit dokonce už o dnech předvánočních. A zase si říkat, to to uteklo...Jo, utíká to, ale vězte, že lenochům se čas vleče :-) Dny pracovní jsou dny hektické, každý den je jiný, jinak nabitý, jinak barevný, jinak akční... já se tedy rozhodně nenudím. Jen v té záplavě toho všeho co mám v plánu, co chci stačit, co chci udělat, kde být, co vidět, kam jet, co si přečíst...nevím nějak za jakou nitku z toho zamotaného klubíčka vzít nejdřív, čím začít. Dlouho mi trvá, než se rozhodnu odkud a kam, ale pak už to jde. Jen nabrat vítr do plachet a směr :-) a pak uhánět...

Pokračuji se svým PL a jsem docela pyšná, že průběžně. Nemám zas tak velký skluz.


Oslavili jsme, spolu s našimi přáteli, výročí svatby. Už 28! Proč s přáteli? Protože jsme měli svatbu ve stejný den, jen půl hodiny po sobě. Bylo to velké tajemství, takové, že to všichni věděli a my netušili, že ví :-). Na svatbě nám pršelo, ale jinak bylo všechno klasické, rozbitý talíř ( Lukášek to oplakal a darované prasátko držel jako poklad, jen aby mu ho snad taky někdo nerozbil ) , zametání - děti pomáhaly , přípitek...malované skleničky máme dodnes. I ten střep z talíře. Hostinka byla malinká, domácí, všechny děti si hrály v předsíni a my dospělí hodovali v obýváku, ani jsme sousedy nerušili.


V dalším teplém červencovém víkendu jsme vzali vnoučky do Prahy do Království železnic. Je to fakt krásné a myslím, že my dospěláci jsme si to užili stejně jako ty děti. Tady já ano :-)


A nastal srpen a já si splnila malý sen :-)


a odjela na deset dní do Paříže. Pršelo skoro každý den, ale to mi vůůůůbec nevadilo. Jen ten den, kdy za mnou přijel manžel a užívali jsme si ho společně, byl zázrakem jako vymalovaný, prozářený sluncem. Tak jsme si ho užili až do tmy :-)


Ale i můj manžel si splnil sen, o pár dní později...


Na Albatrosu jsme byli taky s kamarády , taky pršelo, a taky to bylo bezvadné. Prostě když člověk po něčem touží, nemůže mu ani počasí zkazit zážitek :-)

Děkuji, že jsme si nechali dveře ke mně otevřené, i když jsem byla dlouho pryč :-)...
 


Komentáře

1 Šárka Šárka | Web | 24. října 2014 v 4:41 | Reagovat

Ani já tu dlouho nebyla, ale opět jsem ráda zašla a početla. A děkuji za "železniční tip". Krásný víkend Hanko, u nás už je dnes první podzimní mrazík :o)

2 Tomda Tomda | 24. října 2014 v 7:54 | Reagovat

Krásné čtení, Hani. Jsem ráda, že jsi o sobě zase dala vědět, že žiješ a  že se ti daří :-) Ráda jsem si početla. Děkuji.

3 Hana Hana | E-mail | Web | 24. října 2014 v 13:22 | Reagovat

Děkuji za milá slova :-)

4 Barta Barta | 25. října 2014 v 12:34 | Reagovat

Zdravím, krásné pokoukání i počtení. Už mi to chybělo. :-)
Přeji pohodový den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA