Golfová kronika - pokračování

10. prosince 2014 v 18:27 |  ALBA
Do konce roku zbývá 21 dní. Dost dlouhá doba na to, ještě zvládnout nějaké scrapbookové resty. Dluhy nemám ráda ( obecně ) a nerada neplním sliby ( obecně ). Někdy to prostě nejde ( zatím ve všech případech nikdy nešlo o život...a když nejde o život, tak jde.... ;-) ), ale přesto z toho nemám dobrý pocit. Golfovou kroniku jsem však doděla včas.
Tak tohle už je poslední vzpomínka na letošní golfovou sezónu. Úspěšnou :-). O našem celoročním golfovém klání se objevil článek i v regionálním tisku. Najednou žasnu, kolik lidí to čte :-O. A pak mi telefonuje moje maminka, že o mně právě čte a že mi to musí hned říct, jak je na mě pyšná! Myslím, že tohle jsem slyšela poprvé v životě a dojalo mě to k slzám. To je pro mě největší ocenění, zlatá medaile ze všech nejzlatější :-))

Děkuji, že i v tomhle předvánočním shonu ( no já myslím, že stejně jako já si nějaký shon nepřipouštíte ;-) ) chodíte nahlížet :-)
 


Komentáře

1 Hela Hela | Web | 10. prosince 2014 v 19:15 | Reagovat

Dodatečně gratulka k titulu. Moc hezky jsi to zpracovala. Máš pravdu, pochvala od rodiče potěší, ať jsi v jakémkoli věku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA