Milujeme knihy

15. ledna 2015 v 18:16 |  STRÁNKY
Knížky miluji odjakživa. Pamatuju si svoji první knížku s písmenky ( ne nějaké "trapné" leporelo ;-) ) - dostala jsem ji od Ježíška, než jsem šla do první třídy. Pohádky od Boženy Němcové. Než jsem šla do první třídy, už jsem si je dovedla přečíst sama. Nojo, já se ve škole nudila...;-)
Lásku ke knihám jsem pěstovala u všech svých dětí. Úspěšně.
Odmala jsem jim četla...milovali jsme Nezvala, Sekoru, Seiferta...a jsem šťastná, že moji chlapci mají rádi knihy dodnes a dodnes čtou a předávají svoji lásku dál, svým dětem a mým vnoučatům :-)
Kdysi jsem se bála, že knížky převálcuje internet, ale dnes už vím, že ne... pořád je pro mě lepší varianta kniha na čtečce, než žádná kniha...A moji synové čtou knihy na čtečkách, čtou knihy v mobilu, ale přesto kniha jako taková, papírová, je pro ně tou "správnou " knížkou, o které diskutujeme, povídáme si, porovnáváme, hodnotíme...


Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 16. ledna 2015 v 14:31 | Reagovat

To je nádherná stránka i komentář - souzním celou duší. A fotka je krásná, plná interakce mezi otcem a synem.

2 Hela Hela | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 14:13 | Reagovat

Moc pěkná stránka. Fotka je bájo. U nás jsme všichni (až na manžela) velcí čtenáři. Kniha - malá velká, tlustá tenká - prostě jakákoliv, to je ten pravý dárek co udělá radost. A naštěstí jsou stejně "potrefeny" i moje vnoučata.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA