Tvořím s vervou

9. ledna 2015 v 17:19 |  PELE-MELE
ale nestíhám fotit :-(. Pracuji doslova od nevidím do nevidím, ráno odcházím za tmy a přicházím potmě. Fakt nevyfotím nic. Ale potmě můžu vesele lepit a taky, plna novoročního elánu, vesele lepím a dokonce plním i podmínky na scrapbook.cz.
Mě tedy vloni až tak moc nebraly, ale letos se zase vymýšlely novinky a podmínky typu pranostiky ( vloni úspěšné, ačkoliv já jsem udělala asi jen jednu ) či citát mi připadají zajímavé, i když v podstatě stejně "svazující" jako barevná paleta či určené téma...;-) Tedy, ono jde hlavně o to, co si z toho vybrat, jak moc být "otrokem" a jak moc se odvázat a svůj odvaz si obhájit :-)).
Například já už si týden lámu hlavu nad citátem: KNIHY JSOU PRO ČLOVĚKA TÍM, ČÍM JSOU PRO PTÁKY KŘÍDLA ( John Ruskin ) . Citát je to krásný, mluví mi z duše, knihy miluji a úplně stejně to cítím, jen prostě zatím nevím, co s tím, jak to nascrapovat.
V mém dlouhodobém plánu je album z dovolené, album pro kamarádky, album Melince a stále, rok co rok přesouvané další tématické albumy...a do toho všeho se prostě s tímto citátem nějak nemůžu napasovat. I když...teď mě něco napadlo...;-)
Můj scrapařský plán se zase rozrostl, položky mi neubývají, když jednu splním, hned si další dvě naložím...a tak jsem stále ve skluzu se seznamem dlouhým jako týden před výplatou a ne a ne ho zredukovat :-). Jsem líná? Málo tvořím? Neumím dobře nakládat s časem?...
Budu se nad tím muset zamyslet ;-)
Jenže nežijeme jenom scrapbookem, že, a taky to není závod na čas, ale vytrvalostní běh na velmi, velmi dlouhou trať.

Tak ať nám to vesele, radostně, nadšeně, spokojeně a s vervou "scrapuje" i v dalším roce a je jedno, kolik toho stihneme a splníme, hlavně, když nás to bude bavit a naplňovat :-)


Díky, že jste tu byli a hezký večer :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 10. ledna 2015 v 14:39 | Reagovat

Mluvíš mi z duše Hani,užít si scrapování s radostí a nepodléhat stresu,s čímž mám někdy problém,když tvořím naposlední chvíli

2 Mafina Mafina | 10. ledna 2015 v 14:50 | Reagovat

Leporelo nemá chybu,díky!!

3 Hanule Hanule | 10. ledna 2015 v 15:03 | Reagovat

:-)

4 Iriska Iriska | 11. ledna 2015 v 7:08 | Reagovat

Přesně tak, hlavně radost z tvoření :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA