Francouzské album 2014 - 2

3. února 2015 v 23:45 |  ALBA
Venku dnes tady u nás bylo slunečno, ale mrazivo, nicméně modrá obloha evokovala léto. S kolegyňkou jsme snily o kafíčku na terásce...;-)


Jak už jsem říkala, potřebuji do alba dostat co nejvíc fotek a tak nekompromisně ořezávám a některé fotky zmenšuji až na formát ATC kartičky. Pak z nich dělám stránky ve stylu PL, kartičkové :-).
PS: Neděste se :-), levá dolní kartička není fotka, ale obrázek z prospektu. Takhle oblast - vlevo od Marseille ( z pohledu na mapu ), nazývaná La Cote Bleue, je opravdu nádherná, v září o to víc, že už zde nejsou hordy turistů.
Orangina je naše oblíbené pití. Bývaly doby, kdy se dala koupit jen ve Francii, dnes už je k mání i v každém českém obchoďáku :-). Ale u nás je to nápoj patřící do Francie a k dovolené :-) Fotka je focena ze dvou míst a od dvou lidí - z mého foťáku a synova mobilu. Nooo, ta z mobilu je lepší!

Díky za nakouknutí a dobrou...;-)
 


Komentáře

1 Barta Barta | 4. února 2015 v 10:47 | Reagovat

Krásné stránky, album bude zase perfektní.

2 Mafina Mafina | 4. února 2015 v 18:01 | Reagovat

Taky se mi moc líbí,Tvé tenisky doladěné teniskovou ozdobou,mimoska nemá chybu a nápis orangina..,prostě paráda.

3 Milena Milena | 4. února 2015 v 20:01 | Reagovat

Už si to prohlížím po třetí a vždycky ještě najdu nějaký detail. Parádní. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA