Narozeninové

19. února 2015 v 11:05 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
V neděli večer na mě sedl bacil. Objal mě svými ledovými pažemi, zmáčkl mi hlavu do bolesti, drtil klouby a štípal do nosu. Hepčík. Nechci být nemocná!
Ale síla vůle nestačila. V pondělí jsem nevstala z postele. Začaly mi jarní prázdniny. Ale ne příjemným poleženíčkem s knížkou, ale pocením pod peřinou, s ibalginem, hnkem čaje a šťávou z citrónu. Knížku jsem ani neuzvedla. Nechci být nemocná!
Prospím celý den (jako na zavolanou dárek od Haňule s čajíčky :-) ) a večer ejhle, sevření bacila Cecila povolilo. Tak ještě v úterý ležím, aby se neřeklo ( to už jsem bez teploty ), a ve středu skáču z postele jako mraveneček.
Jedna z mých nejlepších kamarádek bude mít narozeniny. Chvíli to vypadalo, že ji navštívím osobně, ale už vím, že ne, takže za ní poletí jen přáníčko. S ještě bolavou hlavou jsem hledala inspiraci na mém oblíbeném webu a našla na "první dobrou" krásné přáníčko. Bylo mou inspirací.


Bohužel nemám žádné tak krásné přáníčkové květinové razítko, tak jsem používala to co mám. Místo embosu jsem jen razítkovala stazonem a kolorovala vodním štětcem a barvou z razítkovacích polštářků. Raznici na lístky mám jen malou, tak jsem je nastavovala a některé prostě vystříhala. Šňůrka na přáníčku od Lucy hezky drží tvar, mívala jsem podobnou, ale teď jsem ji musela nahradit bavlnkou. Všechno jde :-)

Díky na návštěvu a mějte šťastné dny :-)
 


Komentáře

1 Mirča Mirča | 19. února 2015 v 17:02 | Reagovat

Haničko, taky jsem si vyležela chřipku, která trvala týden-fujtajbl...takže jsem stihla jen valent.srdíčko. Přáníčka jsou úžasná, asi se budu inspirovat.M.

2 Mafina Mafina | 19. února 2015 v 21:39 | Reagovat

Takže nakonec vše dopadlo úplně jinak,to je smůla a jinak přáníčka jsou krásná,elegantní..

3 Hanule Hanule | 19. února 2015 v 22:21 | Reagovat

Moc hezká! Jsem ráda, že už je ti lépe!

4 Kájka Kájka | 9. března 2015 v 16:32 | Reagovat

Hrozný že tě to tskhle vzala :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA