Album k padesátinám

12. března 2015 v 20:23 |  ALBA
Měla bych napsat KONEČNĚ! Protože padesátiny mého muže byly už před čtyřmi roky...;-) a já album pořád odkládala a pořád jsem měla důležitější a aktuálnější scrapování... až najednou, v rámci akce na scrapbook.cz jsem udělala stránku do tohoto alba. Stránku poslední, protože s dospělou, současnou rodinou. A když už mám poslední..., začala jsem tedy pěkně od začátku. Prarodiči, rodiči a tak dál a dál.
Album je "dvacítkové" a asi už jiné dělat nebudu :-), je to skvělý formát tak akorát. Mnoho fotek z doby dávné je dost nekvalitních, na tom malém formátu se dají dozdobit a neztratí se tak, jak by to bylo na "třicítce". A taky mi jdou stránky pěkně od ruky, někdy stihnu za večer i čtyři :-).
Kupovala jsem si kdysi papíry a čtvrtky s myšlenkou na toto album, ale teď beru co se mi zrovna hodí, spíš co mi přijde pod ruku, zatím mi nějak funguje, že první volba je správná a tak to moc nehrotím.
Některé datumy mi chybí, ale snažím se zatím album utajit :-) , takže až to velké "překvapení" KONEČNĚ předám, doplním i ta data.


Děkuji, že jste nakoukli... :-)
 


Komentáře

1 Milena Milena | 13. března 2015 v 8:26 | Reagovat

Tak to bude luxusní album.

2 Alčabarča Alčabarča | E-mail | 13. března 2015 v 10:45 | Reagovat

Krásné !!!! Přesně styl co se mi líbí. A čtyři stránky za večer, klobouk dolů.

3 Gabreta Gabreta | 13. března 2015 v 12:53 | Reagovat

[1]: Hlavně jsem opravdu "rychlá", možná jsem to už mohla nechat k šedesátinám  :-)))

[2]: Ali, jsou to dvacítky, to je fakt malá plocha a jde to rychle. Ale včera jsem třeba "dala" jen dvě ;-), ale ještě jsem u toho shlédla film Poslední tanec - moc pěkný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA