Album k padesátinám - 2

14. března 2015 v 0:43 |  ALBA
Tahle malá, dvacítková plocha se zdobí raz dva. Občas, když už mi dochází nápady, nakouknu do svých inspirací - hezké a zajímavé stránky si ukládám, některé i na Pinterest. Ono stačí i malé "nakopnutí", vidět nápad, detail a už od maličkosti se člověk dovede odrazit, protože nápad rodí nápad :-) Třeba takové visačky, s těmi se nadělá spousty parády :-), používám je ráda a často. Mám několik velikostí šablonek, podle kterých si visačky stříhám, a samozřejmě mám i zásobu nakoupených, naposledy jsem si koupila přírodně hnědé v Ikea.


Fotka maminky byla s věnováním, to jsem naskenovala a použila také, bylo by škoda ho schovat. Ani nevím, jestli si dneska ještě lidi dávají fotky a natož s věnováním, když si je posílají mobilem :-). Časy se mění, a my s ním...

Díky za návštěvu a přeji vám hezký víkend :-)
 


Komentáře

1 Ája Ája | 14. března 2015 v 10:15 | Reagovat

Moc se mi líbí detaily s provázkem a to, jak si pomalovala ty lístečky, super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA