Album k padesátinám - 4

16. března 2015 v 10:45 |  ALBA
Když nebylo album ke skutečným padesátinám, vymyslela jsem si, že bude na Josefa. A to je ve čvrtek! A to mám sakra hodně práce a málo času ;-) Dnes jsem šla ze školky dřív a tak žádné okounění a makat ! :-)


Dojímá mě, jak jsou si ti moji "kluci" podobní, otec a syn jsou jak když si z oka vypadnou, je to jako bych se tu dívala na synka. A stále znova a znova se utvrzuji v tom, že černobílé fotky jsou super a do scrapbooku obzvlášť, protože není problém s barevným laděním všeho okolo :-)


A třeba může být stránka i do růžova, byť je klučičí. Jak už jsem říkala, často vybírám papíry jen instinktivně a sem mi prostě tenhle do červena pasoval, je takový "maminčí" a tahle stránka je o mamince - moc jim to tady oběma sluší :-)
( za všelijaké krůcánky, větvičky, srdíčka, kytičky, rámečky...děkuji mým kamarádkám, majitelkám BS, hlavně Ivulce a Markétce ...už mi pomalu docházejí :-) )


Narozky má můj manžel v zimě, ale protože k babičce se jezdilo vždycky až v létě, slavily se narozky ještě jednou a to se vší parádou, s dortem jako kolo od vozu ( jojo, strejda byl cukrář! ) a s dárečky. Ten se měl :-)

Díky za nakouknutí a přeji vám krásný sluníčkový den....já se nebudu moc kochat a šup do práce! :-)


 


Komentáře

1 Milena Milena | 16. března 2015 v 17:43 | Reagovat

Hani, ty černobílé fotky jsou parádní. Maminkovská růžová stránka je krásná, sváteční. Růžový papír se k fotce vyloženě hodí a zdobení je luxusní. :-)

2 tulaška tulaška | 16. března 2015 v 21:41 | Reagovat

Souhlasím s Milenou. A maminka byla tak krásná! Jako filmová hvězda. A poslední stránka je zase správně klučičí :-)

3 screbla screbla | 18. března 2015 v 10:00 | Reagovat

Hani máš to překrásné :-)
A maminka byla okouzlující žena, ta fotgrafie je nádherná :-)

A píšu si, zatočím klikou, ať se tu mám čím kochat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA