Album k padesátinám - 7

19. března 2015 v 20:43 |  ALBA
Ještě jsem dneska před zabalením dolaďovala...a tak některé stránky nevypadají stejně jako když jsem je fotila :-). Sem tam jsem přidala razítko, protože mi bylo líto nevyužít ta báječná Ketina razítka typu - 100% kluk, rebel, náš chlapeček, kluci zůstanou kluky atp. To takhle dělám často, že již hotovou stránku ještě dozdobuju když jí zakládám do alba. Vždycky najdu něco, co se může přidat :-)


Taky mám moc ráda bílou gelovku :-)


Kolečka s kytkami jsou z rubové strany podkladového papíru. Udělala jsem na podklad jen pár puntíků bílou strukturovací pastou ( z Lidlu ) přes podomácku vyrobenou šablonku ( do kartónu děrovačkou vysekaná kolečka ).


Jsem nadšená z té fotky udělané před plakátovací tabulí. Dnes je to krásný artefakt minulé doby ... a tak mi kostičkované hvězdičky jako ozdoba přišly vtipné :-)


Co s malými a špatnými fotkami? Vyseknout z nich kolečka a udělat z nouze cnost ;-) Taky vyhrabávám staré svorky, tyhle kytičky měly vždycky úspěch a já jsem je úplně přestala používat :-O.

Děkuji, že jste tu se mnou a děkuji za vaše milá slova :-)

 


Komentáře

1 Milena Milena | 20. března 2015 v 6:57 | Reagovat

Hani, fascinuje mě, jak ty dokážeš z úplně obyčejné nenápadné věci udělat skvost a jak dokážeš pracovat s fotkami.
Nádherné stránky.
Myslím si, že při včerejším předávání alba určitě manželovi ukápla i nějaká slzička dojetí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA