Challenge - únor

8. března 2015 v 0:04
Únorovou challenge na scrapbook.cz vyhlašovala Fluffy a téma bylo - můj splněný sen, co se mi podařilo, můj úspěch. Krom splněných cestovatelských snů mě nenapadalo nic. Ne, že by to bylo málo, jsem vděčná za ty možnosti cestovat a poznávat, vidět kus světa. To jsou zážitky, které člověku nikdo nesebere.
Ale že bych měla úspěchy a že by se mi dařilo... :-( Já se tak nějak sama neumím chválit a říct si: holka, to se ti fakt povedlo, jsi dobrá! Jenom tak z legrace, nebo ironicky, ale abych to myslela opravdu vážně, to ne. Je to chyba, vím. Ne nadarmo se říká, že se musíme umět pochválit samy, neboť to za nás nikdo jiný neudělá :-)
A tak jsem si řekla, že jsem to za těch deset let v golfu někam dotáhla, že vlastně z hecu jsem se stala golfistkou a to na naše provinční poměry docela úspěšnou, v naší PGL jsem krom jednoho roku zatím všechny ročníky vyhrála, že jsem několikrát reprezentovala klub na 3.lize a že to fakt ( docela ) umím :-))) ...a tak jsem udělala golfovou stránku - Těžko na cvičišti, lehko na bojišti :-). Loňské vítězství v PGL jsem si fakt užívala :-))

PS: Navíc jsem společně s Fidulou tuhle challenge vyhrála :-)


Děkuji za vaši návštěvu :-) 


Komentáře

1 dáša dáša | 8. března 2015 v 5:36 | Reagovat

je velmi důležité se sám sebe pochválit, já jsem se to naučila až ve vysokém věku, dříve jsem se stále podceňovala. a teď už to umím a je to dobré. cokoli se mi podaří, tak si říkám, že jsem skvělá, úžasná, perfektní - a vy taky, golf bych se nikdy nenaučila. přeji krásnou neděli.

2 Hanule Hanule | 8. března 2015 v 18:15 | Reagovat

Veliká gratulace!!!!

3 screbla screbla | 9. března 2015 v 10:16 | Reagovat

Hani gratuluji !!

A ano, taky se učím mít sebe sama ráda a nepečovat pořád jen o druhé - je to tedy dřina, ale pomalu se mi to daří :-)

4 HeS HeS | E-mail | 10. března 2015 v 14:17 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA