Můj Project Life - ještě únor

12. března 2015 v 0:13 |  ALBA
Ačkoliv naše malinká vnučka bydlí nedaleko od Klatov, k vození kočárku se moc nedostaneme, a tak je jakákoliv procházka s kočárkem zaznamenáníhodná, zvláště, je-li první :-)


Na veletrh cestovního ruchu jezdíme už mnoho let a poslední roky si říkáme, že už naposled, protože nás nic neoslovuje. Ale nicméně zase jedeme..., nasát cestovatelskou atmosféru a prostě, udělat si výlet, s obědem a tentokrát i procházkou po Letné a večerním kinem. A to za to stojí :-)


Ta zmrzlina, kterou jsme si do kalíšku natočili sami podle své chuti a podle své chuti i posypali ovocem, čokoládou a zalili polevou, byla naprosto dokonalá!
A já konečně zažila ten krásný a klasický pohled z Letné!


Pořád máme co slavit :-)

A já dokonce stíhám i číst, každý večer nejméně jednu kapitolu. Jde to :-) . Čtu v posteli, zdravé to není, bolí za krkem, ale je to takové fajn a útulné. V ložnici mám všechny svoje nejmilejší knížky a je mi mezi nimi dobře :-)


Díky za návštěvu :-))


 


Komentáře

1 Milena Milena | 12. března 2015 v 14:22 | Reagovat

Krásné jméno jste vnučce vybrali. :-D
PL je skvělý a díky za typy na čtení. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA