50 odstínů šedi

2. dubna 2015 v 1:27 |  STRÁNKY
Ne, neděste se, nebude to ani o filmu ani o knížce. Knížku jsem nečetla, z nějakého důvodu se mi nikdy nechce číst to, co čtou "všichni" a nějak to patří k věci. Četlas? Znáš to?...
Ale filmu jsem neunikla, protože jsme chtěli jít do kina a moc velký výběr nebyl. Nicméně, neznaje knihu, film se mi líbil. Obrazově i hudebně :-).
Když jsem byla jednou ze dvou vítězek minulé challenge na scrapbook.cz ( ovšem soutěžily 4 stránky! ) , bylo na mně , abych vyhlásila téma té příští. Když jsem tak přemýšlela o tématu ( od roku 2007 už přece jen bylo hodně challengí a co pořád vymýšlet...) , napadly mě právě odstíny šedi, že to by nemuselo být špatné. S šedou barvou se dobře pracuje, hezky ladí k barevným i čb fotkám. Tak jo. K tomu jsem dovolila jeden barevný akcent. A doufala, že stránek přijde víc než minule.
Ale...týden před koncem jsem měla stránku jednu, tu svoji, nesoutěžní. Hmmm, ano, chtěla jsem to odpískat. Napsala jsem docela skleslý mejlík mým scrapařským kolegyním a kamarádkám, že už to asi nemá cenu...Ilonka mi ale vnukla nápad!
Rychle, v podstatě na poslední chvíli, kdy na tvoření byl už jen týden ( ale znáte to, stejně většina všechno odkládá až na konec a stránku tvoří den předem ;-) ) jsem obeslala s výzvou a prosbou o opětovné zapojení se do naší akce "staré" scrapařky ze sc.cz a pár kamarádek ze srazíků v Praze. A světe div se, pomalu, ale jistě mi začaly chodit stránky...až jsem jich 29.března do galerie vkládala 14!!! Po té slabotě posledních měsíců to byla bomba! Veliké překvapení pro všechny a i pro mě. Měla jsem radost, jako bych vyhrála celou soutěž! Vlastně jsem vyhrála :-))
Scrapařky měly co hodnotit a z čeho vybírat, stránky se sešly moc pěkné. Chcete-li, podívejte se na scrapbook.cz na všechny soutěžní stránky. Hlasovat už nemůžete, vše je jasné, vyhrála "stará a ostřílená" Vonverka s nádhernou klaunskou stránkou. Ale můžete se příště zapojit i vy...stačí sledovat scrapbook.cz, nové téma a postupovat podle pokynů:-)

Ne, že bych byla až takový "pilňouš", ale úkoly mám ráda "z krku" co nejdřív a tak se snažím všechno, co "musím", udělat hned. Tak jsem svoji stránku na téma 50 odstínů šedi měla hotovou rychle. Ve výběru jsem měla několik fotek, nakonec vyhrála ta, kde má moje maminka šedožluté šaty. Kombinace s jednou barvou byla jasná - žlutá. Já vím , s červenou je to vždycky nejlepší, ale chtěla jsem na to jít jinak. Nesoutěžila jsem. Asi bych na stránku normálně nacpala té žluté víc, ale musela jsem se držet vlastního zadání ;-), doplňková barva nesměla převažovat. Byla jsem sama překvapená, kolik šedých odstínů jsem ve svých zásobách našla...


Děkuji, že jste tu byli...Je půl druhé v noci, tak ještě něco krásného na dobrou noc :-)



 


Komentáře

1 isobelka isobelka | 2. dubna 2015 v 8:25 | Reagovat

Stránku máš moc pěknou. Také jsem se pokoušela, ale nakonec  to nějak nedopadlo, původně jsem chtěla udělat šedo-růžovou stránku, výsledek vidíš u Kety na blogu. :-D :-D :-D Jinak knížky jsem četla (jsou tři díly, ale poslední nemám dočtený, už to byla nuda), film jsem viděla, ale spousta věcí tam chybělo, což je myslím škoda. Hudba pěkná, ale jinak mě až tak nezaujal.

2 Hela Hela | E-mail | Web | 2. dubna 2015 v 15:00 | Reagovat

Moc pěkná stránka. Myslela jsem, že ani tentokrát žádnou stránku nedám, ale nedalo mi to. Byla to fakt výzva - šla jsem do šedozelenkavé. Jsem ráda, žes mne "donutila" opět zasednout k tvoření.

3 Hanule Hanule | 2. dubna 2015 v 19:26 | Reagovat

Veliká gratulace ke stránce i báječné účasti. Mám radost, že to vyšlo :-)

4 Mafina Mafina | 4. dubna 2015 v 18:50 | Reagovat

Ta je úúžasná!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA