Můj Project Life - březen

3. dubna 2015 v 15:38 |  ALBA
Myslím, že z mého PL udělám opět pěkného tlusťocha, protože vlastně na každou akci dělám stránku. Nevadí, že je jen malá ( cca 20 x 20 cm ), má prostě nějakou tloušťku. Nějak mi to nejde jinak...a když jo,tak mi to přijde, že to je tak málo scrapbook, že to ani nechci nikde prezentovat, jsou to jen osobní zápisky doplněné fotečkou, není tam žádná vychytávka, něco, co by mohlo někoho inspirovat. Takže...jen pár stráneček :-)

Veškeré akce s Melinkou stojí za zaznamenání :-)


Jednou z nelepších březnových akcí byl benefiční koncert Ester Kočičkové ( ona se vlastně jmenuje Renáta Divišová a je od nás, z Klatov...sama to nijak nepopírá ;-) ) v plzeňském divadle komedie Pluto na Doubravce. Moc jsem se těšila. Seděly jsme u stolku hned před pódiem a já mohla hltat každé slovo...písňové a komentované, obojí dokonalé. Ještě, že mám kamarádku Helenu, která nám plánuje skvělé kulturní akce :-)
Jinak jsme ne beneficí přispívali na rehabilitační vanu pro děti v centru Človíček v Plzni. Jojo, tohle je mi velmi blízké...

Takže nějakou hodně pozitivní :-)
Zatoužila jsem po nějaké šabloně. Pár jsem si jich vyrobila sama a tady jsem jako šablonu použila výsek z BS od Ivulky, bohužel jsem ho tím pádem zničila. Ale vypadá dobře.

Další úžasnou akcí byl koncert Hradišťanu u nás v divadle. Máme tady v Zušce takového šikovného pana učitele, který dokáže lidem přibližovat hudbu ve všech jejích podobách, vede dětské soubory, nacvičuje představení, prostě pozvedá městský kulturní život. Koncert Hradišťanu s dětským souborem Sedmikrásky a souborem Šumavan byl za srdce beroucí, dojemný, laskavý, nádherný, dodnes jsem plná úžasného láskyplného pocitu, který ve mně zanechal. Jen ta stránka je úplně normální :-)


Tohle je tak pozitivní...plné slunce, radosti a veselí...:-))

Děkuji za návštěvu a přeji báječné sváteční jarní dny :-)
 


Komentáře

1 HeS HeS | E-mail | 4. dubna 2015 v 7:24 | Reagovat

moc pěkný :-)

2 Mafina Mafina | 4. dubna 2015 v 18:29 | Reagovat

Detailní,moc se mi líbí.Melinka má ale kukadla!!Ester mám taky moc ráda,líbil se mi kdysi její pořad v TV,stránka je krásně barevně vyladěná a šablona nemá chybu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA