Pařížský deník 2

18. dubna 2015 v 19:28 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Moc mě při tvoření deníku bavilo vymýšlet si, jak fotky poskládám, aby se mi jich vešlo na stránku co nejvíc, přemýšlela jsem, co je pro mě nejdůležitější, vytahovala jsem staré papíry ( některé vytištěné doma na tiskárně ), které jsem si schovávala až budu "dělat Paříž". I mnohé tyhle papíry, visačky a ozdůbky mají pro mě vzpomínkový význam, některé z nich jsem dostala se slovy " ty máš ráda tu Paříž, tak to možná využiješ..." a já si teď vzpomínám i na ty dárce...a je to hřejivý pocit :-).


Samozřejmě jsem měla při tvoření deníku na stole všechna Ketina razítka, ta cestovatelská mám nejraději :-)Samolepky ( ruka, balón ...) jsou z Ikea. Leckde se dá leccos koupit, i co není primárně určené pro scrapbook, a takové "úlovky " mě hodně baví :-).


Úžasné výřezy jsem dostala k Velikonocům od Screbly. Je to skvělé, že je scrapsvět takhle propojen...;-)
Taky jsem ráda, že jsem si tentokrát schovala opravdu každou účtenku - jednak mám přehled o cenách, jednak dovedu poradit, když se někdo ptá, co kolik stojí a pak, vím, jak jsem si úžasně vedla :-). Měla jsem denní limit a ten jsem nepřekročila. Když jsem ušetřila, měla jsem to na další den, kdy jsem si zase mohla dopřát. Neměla jsem neomezené prostředky, to vůbec, na tuhle cestu jsem si pěkně našetřila a tak jsem si vážila každého eura. Ale věděla jsem, že tolik stojí jízdenka do města, tolik vstup na výstavu a pak už mohlo být jen kafe. Někdy mohlo být kafe i vínko, jindy i oběd, když jsem byla jinde šetrná. Strašně mě to bavilo a těšilo, že jsem dovedla hospodařit :-) Zbylo mi i na knížku i na tři scrapčasáky :-)


No řekněte, jestli ten street obrázek mi není podobný ? ;-) Celá já :-)Brzy jsem ztratila ostych i v kavárnách a vesele se fotila sama :-). Byla to zábava :-)

Děkuji za dnešní nakouknutí :-)


 


Komentáře

1 Iriska Iriska | 18. dubna 2015 v 22:08 | Reagovat

Hani, z toho dýchá taková pohoda, že bych si hned tu kávičku dala, nebo vínko, prostě něco co zaručuje klídek, relax a užívání si toho nejlepšího, co cestování nabízí :-)

2 Maru-K Maru-K | Web | 18. dubna 2015 v 23:55 | Reagovat

Haninko, prohlížím Tvé deníčky pořád dokola a nemůžu se vynadívat ... Paříž je nádherná a také bych  ještě ráda zažila tu prima atmosféru - se vším všudy! Jsi úžasná, že sdílíš... Děkujiiii mooooc! Pa Maru

3 Zuzana Zuzana | Web | 19. dubna 2015 v 7:34 | Reagovat

Hani, tvé deníky jsou prostě úžasné. Obálky z Lidlu mám moc ráda. Už jsem je na několika albumech také požila. Pokaždé si nějaké koupím, když jsou, začínám mít slušnou zásobu. :). Krásné, děkuji za sdílení. Ahojky.

4 Milena Milena | 19. dubna 2015 v 9:15 | Reagovat

Hani, z Tvého deníku dýchá pohodička a je vidět, že jsi si to krásně užívala.
Opět obdivuju vychytané detaily a těším se na další díl. :-)

5 Mafina Mafina | 19. dubna 2015 v 22:21 | Reagovat

Obdivuji Hani Tvoji cestovatelskou samostatnost,já k ní ještě nedorostla,platí to jaks psala,potřebuji se ještě dělit o zážitky a navíc jsem poseroutka.Tak to asi nedám nikdy.Máš to moc moc krásné!!!

6 Gabreta Gabreta | 19. dubna 2015 v 22:40 | Reagovat

[5]: Martinko, máš ještě spoustu času :-)...já jsem k samostatnosti dorostla až vloni :-), jinak to dřív taky bylo nepředstavitelné.

Děkuji, moje milé, pohoda to byla, protože to prostě vyšlo :-) a navíc jsem měla jistotu mých česko-francouzských přátel za zády :-) , takže až tak sama jsem nebyla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA