Pařížský deník 3

19. dubna 2015 v 21:16 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Každý den jsem měla naplánovaný a skoro každý den jsem pozměnila plány. Měla jsem nějaké představy o tom, co chci vidět, ale nijak jsem na tom nelpěla. Sama jsem si řídila svoje kroky... A že jsem toho nachodila! ;-) Pak jsem bez obav večeřela po francouzsku se všemi předkrmy , sýry , saláty , dezerty...mňam :-)Moje červené vietnamské tenisky se osvědčily jako bezvadná obuv na chůzi po městě. Navíc mi krásně ladily téměř ke všemu oblečení ;-)Na příště si dávám za úkol projít další parky. Fascinuje mě, kolik zeleně lze najít va takovém velkoměstě jako je Paříž. Všchny parky a zahrady mají svoji historii, kterou jsem si dočítala až doma. Bavilo mě to, doplňovala jsem si tak všechny dílky do mozaiky poznávání.Líbí se mi vrstvit fotky díky tisue pásce. A pod fotkami mám místo na zápisky.Udělala jsem si takový rituál - každý den jsem zakončila v nějaké kavárně u kávy a vínka, obojího nebo jen jednoho. Odpočinula jsem si před cestou vlakem RER ( byť to bylo jen 20 minut ) domů, zapsala si do notýsku zážitky, pokochala se, užila si péče a úsměvů :-)...Příjemné!

Děkuji, že jste tu byli :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 19. dubna 2015 v 22:33 | Reagovat

Parádní fotky,tenisková,medvídek se sklenkou..páska tisue..o její existenci ještě nevím.I já děkuji za možnost nakouknutí,je to moc prima cestování.

2 Gabreta Gabreta | 20. dubna 2015 v 14:11 | Reagovat

[1]:
http://www.hurapapir.cz/N-O-V-I-N-K-Y/Artemio-PARIS-tissue-lepici-pasky-pro-scrapbook.html

http://www.scrap-art.cz/zbozi/tissue-tape-journeyman-P8355/

3 Mafina Mafina | 21. dubna 2015 v 22:51 | Reagovat

Děkuji mooc Hani!!!!Mrknu na to a určitě objednám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA