Pařížský deník 5

21. dubna 2015 v 23:15 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Tohle byl právě den, kdy jsem radikálně změnila plány a ejhle, poznala jsem, co by mě ani nenapadlo a nakonec to byl zářez jako hrom! Tak jsem musela do deníku dát všechny fotky. Nijak mě netrápí fotky radikálně ořezávat a nechávat třeba jen detaily.


V těchto místech se mi začal deník rozpadat :-O, stránek bylo moc a ztěžkly a stuha s oboustrankou, kterou jsem používala, najednou nestačila stránky udržet. Vyhrabala jsem ve svých zásobách ještě kus staré samolepící stuhy s číslicemi ( je širší ) a i když jsem si ji šetřila na "někdy", musela jsem se rozhodnout, že "někdy" je právě teď. A drží! :-)To nešlo se na Roland Garros nefotit :-)V tiskovém středisku se fotili všichni, dlouho jsem váhala , ale vědoma si svých lítostí a promeškaných příležitostí, jsem nakonec požádala holčičku vedle, aby mě také vyfotila. Vždyť představa, kdo na tomto místě seděl v záři blesků a před lesem mikrofonů ....Líbí se mi, když čtu nějakou knížku a pak můžu poznávat autentická místa. A ji četla zrovna teď a tady a hned jsem se šla podívat ;-)

Díky, že jste nakoukli :-)
 


Komentáře

1 Helge Helge | E-mail | Web | 22. dubna 2015 v 8:59 | Reagovat

Hani, super, opět jsem se ponořila do pařížské atmosféry, těším se, jak si zítra ráno udělám kávičku a v klidu si vychutnám deník od začátku...zavřu oči a budu TAM!

2 Karolínka Karolínka | 22. dubna 2015 v 14:10 | Reagovat

Máš to dokonalý! Až za 2 roky to otevřeš určitě si na to v dokonalém vzpomeneš!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA