Pařížský deník 6

22. dubna 2015 v 19:35 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Ne všechny stránky deníku jsou publikovatelné, a to ne kvůli nějakým intimnostem ;-) , ale spíš proto, že jsou to prostě jen nalepené fotky s popiskem. "Normálním " lidem to nepřijde, ale scrapařky už si můžou říct: a co to je, to je ještě scrapbook? Je! Protože scrapbook je prostě "kniha výstřižků", nebo-li vše, co nám způsobuje vzpomínku. Ale i já to mám tak, že scrapbook je pro mě víc než jen fotka s popiskem, alespoň trochu něčeho navíc, vychytávka, ozdoba, schovka...a pak mi přijde málo představovat jen takové "obyčejné" stránky :-)


Volné místo je tady k tomu, že za pár dní přijede moje kamarádka a bude mít prostor něco mi sem napsat :-) a na to se těším. Přece jen jsem u ní bydlela, jedla, pila, spala a sdílela zážitky.

Děkuji , že jste tady byli se mnou :-)


 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 22. dubna 2015 v 22:32 | Reagovat

Parádní album,krásné vzpomínky,ve dnech příštích jako když najdeš.Díky Hani,žes mě nechala vstoupit do svého soukromna,bylo to moc prima počtení a pokoukání a držím palce k uskutečnění dalších cest.

2 Hanule Hanule | 23. dubna 2015 v 23:16 | Reagovat

Krásné od začátku až do konce :-) Pozdravuj D. a ať si to v Čechách patřičně užijete!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA