Album pro Melinku

17. srpna 2015 v 23:57 |  ALBA
V listopadu loňského roku do naší rodiny přinesla vrána holčičku ;-). Vytouženou. Dostala krásné jméno Amélie. Říkáme jí Melinka, Melísek, Meli, prababička si hlavu neláme, pro ni je to Amálka, mamča s taťkou jí někdy říkají Malina :-). Prostě je to naše kočička, princezna, brouček, miláček, holčička ...
Než jsem se pustila do albumu, uběhlo půl roku. Tedy teď už třičtvrtě. Byla to velká příprava ;-). Neb jsem měla nedostatek růžových papírů, tak napřed objednat a nakoupit. K tomu i růžové album. Pak vytřídit z množství fotek ty ke zpracování a nechat je vyvolat. Vymyslet systém. Udělat si koncept ( kolik bude stránek celkem a kolik tedy bude na každý měsíc ), jakous takous představu, vytahat všechny potřebné číčarádičky a pustit se do práce.

Album bude po měsících, ale ten první měsíc je po dnech a pak týdnech. Byli jsme z drobečka uvytržení a bylo třeba zdokumentovat všechno :-)


To je úvodní stránka alba. Konečně zase vytahuju kytičky, perličky a kamínky, prostě něžnost nad něžnost :-)


Opravdu první minuty po narození.
A vsobotu jsme spolu se mnou slavili Melinčiných 9 měsíců :-O! Tak letí čas...

Díky za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Zuzana Zuzana | Web | 18. srpna 2015 v 17:13 | Reagovat

Krásnou máte holčičku. V listopadu ze mne taky bude babička (zatím poprvé), tak se těším moc na focení.

2 Karolínka Karolínka | 20. srpna 2015 v 16:30 | Reagovat

Moc hezký! Já mám taky takový "vzpomínkový" sešit,ale je to takový katalog na Františkovi Lázně ,ale vypadá to jako sešit tak jsem to oblepila barevným papírem a dala nějaké fotky...
Tak ahoj :)

3 Mafina Mafina | 20. srpna 2015 v 20:46 | Reagovat

Krásné záběry na fotkách,Melinečka hezoučká a stránky jsou luxusní

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA