Album pro Melinku 2

18. srpna 2015 v 21:04 |  ALBA
První minuty života.
Při dnešní moderní technice, kdy stačí mít v kapse jen mobilní telefon, je dokumentace snadná. Když se narodil můj nejmladší syn, a to už je 27 let, propašoval mi manžel oknem ( neb jsem byla v pokoji v přízemí ) foťák a já fotila synka několik hodin po porodu. Byla to bomba! On doma udělal fotky a než jsem byla doma z porodnice, rozeslal známým a příbuzným oznámení o narození našeho syna s jeho několikahodinovou fotkou. Všichni šli do kolen. Dneska jdou fotky s čerstvě narozeným miminkem rodině a kamarádům ihned, v postatě online. No, pokrok a techniku nezastavíš :-)


( dolaďte žlutou postel s růžovou zavinovačkou :-O )

Prohlížením obrázků na Pinterestu se někdy bavím když je noc, nechce se mi už začínat novou práci, čekám na muže a nechce se mi spát. Okruh mých zájmů je jasný :-). Mezi scrapbookovými obrázky mě zaujalo jedno album k narození miminka, kde v něm měli i první čepičku a nebo bodíčko. Mně se líbila stránka s nafocenými fotkami z prvního týdne života. Bylo to záměrné. Což, být matka rodička skrapařka, by mě asi napadlo ( i když nevím nevím, v tom stresu, strachu, rozrušení, obavách...), ale takhle jsem hledala v záplavě fotek, jestli bych dala 7 fotek z každého dne prvního týdne. Dala! :-)


Lísteček uprostřed je záměrně prázdný, aby si na něj rodiče napsali,co chtějí. Já bych psala, ale to by bylo babičkovské :-)

Díky, že jste tady byli :-)


 


Komentáře

1 Karolínka Karolínka | 20. srpna 2015 v 16:25 | Reagovat

Je nádherná! A jak jsi na tý fotce a držíš Melinku tak vypadáš jako moje máma! Super práce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA