Září 2015

Album pro Melinku 10

22. září 2015 v 8:00 ALBA
Když je Melinka u nás, je třeba se projet s kočárkem po městě a pochlubit se sousedům, kamarádkám, známým ... S vnuky jsem si kočárky moc neužila, tak teď s vnučkou, když můžu, sápu se hned po kočárku. A jsem ta nejpyšnější babička :-) Někdy je ovšem děda rychlejší a je u kočárku dřív. Pak se naparuje jako ten nejpyšnější dědeček :-).


Když zima, tak kulicha :-) Pěkně doma upletený, v každém očku láska. Ten hřeje!


Díky za nakouknutí :-)

Album pro Melinku 9

15. září 2015 v 8:00 ALBA
Holčička roste před očima a dělá pokroky. Vždycky když přijedeme, žesneme, co nového zase umí. Dostáváme fotky a videa, jsme stále v kontaktu, takže nám nic neunikne.


Nejen hry, ale začínají i oslavy :-) A protože je Melinka společenský človíček, rozhodně musí popřát dědovi k narozeninám.


Díky za návštěvu...a mějte krásný den :-)

Album pro Melinku 7

8. září 2015 v 8:00 ALBA
Melinčiny rodiče si před jejím narozením pořídili nový foťák, aby mohli dělat pěkné fotky. Babička scrapařka je notně hecovala, že prostě bez dobrých fotek nebude album tak pěkné :-)). No, my víme, že i všelijaká fotka se dá zachránit zpracováním okolo, ale prostě krásná fotka, to je už půl práce hotové :-) Tahle "péefková" se jim fakt povedla a tak musela mít na stránce svoje jedinečné místo.


S touhle stránkou jsem vyhrála srpnovou challenge :-) na scrapbook.cz.

K Vánocům jsme my, prarodiče a dokonce i praprarodiče, dostali nástěnný kalendář s Melinčinými fotkami. Vyřádili se. Fotili holčičku jako modelku :-) A my se teď celý rok kocháme jejími obrázky. Vždycky když jdu kolem, pohladím fotečku s miminkem...dneska už je to velká, skoro desetiměsíční holka! ;-)


Díky za nahlédnutí :-)

Album pro Melinku 6

3. září 2015 v 23:28 ALBA
Vánoce jsou nejkrásnější čas v roce. ( Mimochodem...za 111 dní! ;-) ) A když jsou ty Vánoce úplně první...první s dítětem, první rodinné, tak mají ještě mnohem větší význam. Jsou prostě nezapomenutelné.

Krásné baboletní dny :-) a díky za návštěvu.

Album pro Melinku 5

1. září 2015 v 1:14 ALBA
Naše holčička má to štěstí, že má dvě babičky, dva dědečky, strýčky a tetičky, a bratrance. Dokonce má i prababičky a pradědečky. Všichni jsou na ní pyšní :-). Když přijedou babičky a dědečkové na návštěvu, hned jde holčička z náruče do náruče. Pošmudlat, pomazlit, potěšit se.
Díky za nahlédnutí :-)
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA