Album pro Melinku 11

19. října 2015 v 14:01 |  ALBA
Nene, vůbec se "neflákám", lepím až se ze mně kouří :-) , za měsíc bude mít Melinka roční narozeniny a album bude jako dárek pro rodiče. Mám spoustu stránek, jen je nestíhám fotit ani vkládat. Celé září jsem byla na cestách, prostě jsem si dovolenkovala a pak hned plnou parou do pracovního procesu s novým "autíkem", takže trochu "záhul", ale už se zabíhám a vypadá to, že to bude dobré. Chlapeček je šikovný, i když křikloun to je a někdy netoužím po ničem jiném, než v TICHU sedět a lepit si a lepit a jak to jde, tak si tohle přání plním. S nastávajícími chladnými dny nastává pro mě čas lepení. A já tyhle dny miluji, venku nevlídno, mží až prší, a já jdu z práce a těším se domů, do vyhřátého bytu, že si uvařím jasmínový čaj a sednu si k lepení....Paráda!


Pomalu už se začneme chystat na Vánoce, ale já jsem zatím u Velikonoc. Moc mě baví stříhat si písmenka a nadpisy :-) Nepotřebuju žádné kouzelné mašinky, jen občas nějaký výřez by se mi hodil...asi napíšu nějakému scrapařskému Ježíškovi z řad kolegyň :-)). Ještě, že je mám a jsou na mě hodné :-)Občas použiju i svojí jedinou šablonu, kolečka se hodí skoro všude a efkt tedy udělají, to jo :-)

Děkuji, že jste na mě nezapomněli a sem tam nahlédnete. Polepším se, slibuji :-) 


Komentáře

1 Janča Janča | 19. října 2015 v 17:41 | Reagovat

Jojo, tohle pošmourné počasí mám taky spojené s lepením:-) Vystřihnout si nadpis mě taky láká, ale nikdy si nevzpomenu. A obdivuju, jak odoláváš mašinkám! Ale máš pravdu, dá se. Dá se prakticky bez všeho:-)

2 Zuzana Zuzana | Web | 19. října 2015 v 19:01 | Reagovat

Krásné album ti roste pod rukama a rodiče určitě potěší. Doufám, že to budu taky stíhat až to za pár přijde. Už jsem se nemohla dočkat až zase něco přidáš. :)

3 Screbla Screbla | 21. října 2015 v 0:16 | Reagovat

Ahoj Haničko,
neboj , nezapomněli! Album ti krásně přibývá, to bude radosti :-) A Melinka roste jak z vody:-)

4 Karolínka Karolínka | 22. října 2015 v 17:23 | Reagovat

Skoro pořád jsem si říkala "Proč už to není??" Ale to neva já jak už chodím do školy ani to nepozoruji....
Máš to moooc hezký!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA