Album pro Melinku 12

20. října 2015 v 14:10 |  ALBA
No utíká to...jak mi dnes napsala moje kamarádka. A děti rostou a stárnou... Naštěstí jen ony a my, jejich matky a babičky, zůstáváme stále krásné a mladé :-))))....no tak dobře, tak alespoň činorodé a... krásné :-).
Vidím to na sobě...věkem si připadám na sedmnáct ;-), ale bohužel, jsem činorodá, ale...nevydržím, jsem unavená. Vždycky jsem byla noční sůva, ale najednou s půlnocí se mi klíží oči, a když si chci v posteli ještě něco přečíst, zaklapnu víčka dřív než knížku. Tak musím využívat času důkladně a důsledně. Zjistila jsem, že potřebuju režim a řád - do teď můžu být na PC, pak lepím, pak vařím, pak peru, pak uklízím....to mi vyhovuje víc než chaos a lítat z věci na věc. Pěkně popořadě:-)...a tak se ani nemůžu ještě pouštět do jiného lepení ( třeba na vánoční přáníčka dle mnohých blogů je už čas! ) , než budu mít tohle album hotové ;-)


Jako babička jsem ovšem nejpyšnější a nikdy bych netrvala na tom: neříkej mi babi! ;-)


To je naše okatá princezna :-) Na mnohých stránkách nechávám prostor pro případné dopisování textů od rodičů, přece jen oni mají jiné postřehy a jiné dojmy.
PS. Kdybyste se mě ptali na papíry, které používám, tak to vám neřeknu. Beru co mám a značky nevím...a že moje papíry už něco pamatují. Ale když přišla holčička na svět, nakoupila jsem přece jen nějaké růžové, něžné a dětské ( krom těch, které jsem dostala třeba od Ilonky nebo Veverky Hely...to je tak skvělé, mít kamarádky :-) ). Takže hodně papírků je z malé sady ( 6x6 ) od Simple Stories - Enchanted a nebo též ze sady 6x6 Twirty Girly od Chickaniddy Crafts.

Děkuji vám za nahlédnutí :-)

 


Komentáře

1 Mirča Mirča | 21. října 2015 v 20:58 | Reagovat

Krásně se na to dívá. Líbí se mi, jak využíváš kdejaký zbyteček papíru. A o tom to je...

2 Mafina Mafina | 21. října 2015 v 21:29 | Reagovat

Krásné holčičí stránečky,moc mě baví sledovat ty detaily.

3 Karolínka Karolínka | 22. října 2015 v 17:31 | Reagovat

Já také tvořím...když mám čas,ale už mám také zbytky papírů (barevných) a dlouuuho jsem nevěděla co s nimi dělat...a pa k mě to napadlo..jak jsem je využívala tak postupně mi začaly ubývat...no nic mám v plánu si koupit jiné a lepší....
PS:Zase dokonalý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA