Album pro Melinku 16

30. října 2015 v 9:14 |  ALBA
Venku je sychravo ( ačkoliv na víkend je slíbený návrat "babího léta" ;-) ) a pomalu začínáme přemýšlet nad vánoční výzdobou, přáníčky, dárky...Vzpomínka na letošní žhavé léto je opravdu už jen vzpomínkou. Vy možná ne, a mnozí asi zcela určitě, se nepamatujete na legendární písničkový festival Bratislavská lyra. No nesmějte se, já už opravdu hodně pamatuju :-)). A tam zpívala plzeňská zpěvačka ( hrála v plzeńském divadle J.K.Tyla ) Lilka Ročáková písničku Bylo léto, horké léto...

Letos jsem si ji pobrukovala velmi často. A proti tomuto létu jsem vůbec nic neměla :-). I když pro malinké děti to asi nebylo nic moc. I s Melinkou jsme vyhledávali spíš lesní stín a dokonce i koupaliště.
A tady nastal problém...rozbil se mi foťák. Synek mi půjčil jejich, skoro stejný, ale o stupeň lepší ( má třeba GPS :-O ) ...nicméně fotí hůř :-(, takže přefocovala jsem stránku snad stokrát, ale prostě se nedařilo.

Děkuji za vaši návštěvu :-).
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 1. listopadu 2015 v 21:09 | Reagovat

Wow Hani,ta stránka s pírkem je geniální,barevně,rozmístěním a velikostí fotek,zdobení,nádhera!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA