Album pro Melinku 19

13. listopadu 2015 v 16:14 |  ALBA
Tak...naší holčičce už je rok! Dodělala jsem předposlední stránku, tu poslední si chystám na fotky z narozeninové párty, ta teprve proběhne :-)

Na začátku září jsem byla pozvána na Melinčinu první dovolenou. Jeli jsme do Chorvatska, do Fažany. Ne, nebyla jsem babička na hlídání, já jsem si to fakt užila. Kdy jindy by se mi poštěstilo strávit týden dovolené se svojí desetiměsíční vnučkou? To je přeci jen jednou v životě! Spolu jsme jedli, chodili na procházky, hráli si na terase, jezdili na výlety...Melinka tam objevila kouzlo prvních krůčků a tak jsme chodili a chodili...a holčička toho nachodila ze všech nejvíc :-) Taky se jí líbily kamínky na pláži a vlny na moři. Smočila jen nožičky, ale z kočárku se pořád otáčela tak, aby na moře viděla, tolik se jí líbilo. Samozřejmě jsem udělala holčičce deníček z její první dovolené, ale bohužel, ještě jsem ho nevyfotila. Tak zatím jen dvě stránky z albumu, z naší první sluníčkové společné dovolené s Melinkou.
Díky za nakouknutí :-)


 


Komentáře

1 Hanule Hanule | 17. listopadu 2015 v 19:52 | Reagovat

Kulaté rohy vypadají moc hezky, budu se inspirovat. Krásné stránky!

2 Verunka Verunka | 18. listopadu 2015 v 7:10 | Reagovat

Pařížské razítko-možná se Vám bude hodit Hanko. :-)
http://cute-as-a-button-stamps.myshopify.com/a/downloads/-/b78d2ac7562b3220/3345c6e3ecbb4ba4

3 Gabreta Gabreta | 18. listopadu 2015 v 9:10 | Reagovat

[2]: Děkuji mnohokrát , hodí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA