Pražské scrapnákupy

11. listopadu 2015 v 19:53 |  PELE-MELE
Minulou středu jsem měla volno. Počasí na to, že je listopad, bylo neskutečně krásné, slunečné a teplé. Na výlet do Prahy jako dělané :-)
Jela jsem busem...a už mi to vůbec nevadí. Buď si poslouchám muziku, relaxuju a sním :-)...a nebo "pracuju"- promáznu si mobil, dopíšu do diáře události proběhlé i nastávající, zorganizuji předvánoční setkání....;-) ...a než se naděju, jsem na Zličíně. Do centra jedu metrem. Jo, abych nezapomněla, cíl "výletu " je ten, že chci vyzvednout všechny lístky do divadel, které jsem z domova naobjednala. Golf nekončí, ale zároveň však nastává i trochu kulturnější sezóna :-).
Takže...jedu metrem do stanice Národní třída a vystoupím v novém ( ale letos slaví už 1.rok! ) OC Quadrio. Nic jiného mě nezajímá než Nanu Nana. Tentokrát ale nic moc... jen stužky a visačky - 90 a 60 korun.


Než dojdu pro lístky do Divadla Bez Zábradlí ( konečně na Hrdý Budžes ) , stavím se skoro vedle v obchodě Domov a styl. Koupila jsem pár "blbostí".


Albůmky se mi líbily hlavně cenou - á 19 Kč! To není ani jeden scrap papír! Takže už jen kvůli materiálu, vůbec to nemusí být album.


Notýskům, deníčků, diářkům, bločkům...tomu těžko odolávám. Zatím vůbec netuším, který z těch mnoha, co mám, budu letos používat ;-). Tenhle asi ne. Líbí se mi "dílčně" - po rozložení na díly bude krásně použitelný do alb a deníků.
Přes Václavák jsem musela do Jungmanky pro lístky do Divadla Radka Brzobohatého. Míjím barevný, veselý obchůdek TIGER. Miliony bláznivých věcí, ale i zcela seriózních :-)...Většina zboží je čínské provenience, jenže, naše nejlepší scrap papíry jsou také vyrobené v Číně! To mě moc netrápí.

Obchůdek hezký, věcí, i potřebných spousta, jenže já už jsem na sebe musela pýt přísná. Takže jen jedny modré svorky za 30 Kč.


A pěšky!!! pokračuji na Smíchov, do ulice Štefánikovi a do Švandova divadla pro poslední lístky na Popeláře. Nedeleko je ovšem obchod papírnický a zároveň s výtvarnými potřebami! Krásný obchůdek!


Šablony už dnes také nejsou nějakým nadstandartem, ale přesto bych radši vydávala peníze za něco, co si doma nevyrobím...třeba za razítko:-) Nějaké šablonky jsem si vyrobila a dvě koupila. Tahle je ta druhá :-) Značky je Scrapberrys, za cenu 75 Kč.


Stužka už mě uchvátila svým balením.

Takže - mise splněna. Lístky do divadel v kapse a navrch několik milých scrapbookových "nutněpotřebných" věciček. Krásný den...


Vám děkuji za návštěvu a přeji jen samé krásné...dny :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 12. listopadu 2015 v 23:09 | Reagovat

Hezky jsi pokoupila,vidíš, dnes jsem byla taky v Nanu,ale asi jsem špatně šmejdila,vůbec jsem si jich nevšimla.Díky za tipy!!A těch lístků,to bude kulturních zážitků !!!

2 Hanule Hanule | 17. listopadu 2015 v 19:55 | Reagovat

Koukám, že si navštívila všechny moje obchůdky, na příště ještě tip, naproti Quadriu je už nějaký čas Altamíra, také strašně nebezpečné místo :-)

3 Gabreta Gabreta | 17. listopadu 2015 v 19:57 | Reagovat

[2]: Altamíru znám :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA