Vánoční šťastná třináctka -1.PŘÁNÍČKO

30. listopadu 2015 v 0:51 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
V neděli začal Advent. Já už jsem ovšem započala adventní čas v sobotu...milým setkáním se svými scrapařskými kamarádkami v Praze. Venku poletovaly sněhové vločky ( Pražáci jásali, že sněží! ačkoliv vločky padaly sem tam jedna do deseti minut :-)) ) a já jsem si z křesílka a se skleničkou vína uvědomovala, jak je to krásné mít kamarádky, setkávat se, darovat a být podarována...a bránila jsem se dojetí...Bylo mi blaze :-) V tu chvíli mívám pocit, že svět je můj a dokážu všechno co chci a vše se mi podaří a nic není nemožné.
V autě cestou domů jsem si vymyslela "akci".
Adventu je všude plno...tak jsem si teď večer zapálila první svíčku na voňavém adventním věnci od Haňule, který jsem v sobotu dostala a sedla k počítači.

Vzhledem k tomu, že pět večerů v týdnu jsem doma sama a to i dlouho do noci, často právě v noci si prohlížím nástěnky na Pinterestu. Hledám tam inspirace a nápady. Vím jak je fajn, když mi někdo poradí, nebo mě navede....a ušetří mi tak spoustu času. Takže ...třeba i já vám ušetřím čas, protože vás chci taky tak trochu navádět...motivovat, pobízet, ponoukat, hecovat...
Do Vánoc zbývá 24 dní, ale 24 "heců" vám nepředložím, jen 13! Poslední dny už přece nebudeme "pracovat", ale už si jen užívat a těšit se. Miluji Vánoce :-).

Dnešní hec je VÁNOČNÍ PŘÁNÍČKO. Možná jste pilné a máte už přáníčka hotová ( já ano ;-) ) a tak to pro vás nebude mít význam, ale třeba se některé ještě chytnou. Přáníček není nikdy dost a vždycky dostane člověk nějaké přání nečekané a je dobré mít jich v záloze víc na "cokdyby". Přáníčka mám ráda, miluji ty malé formáty a výzvy...Takže:


Vánoce mám spojené s barvou červenou, ale moje oblíbená barva scrapbooková je hnědá...takže je to jasné, prostě červená s hnědou :-)


Na tahle přáníčka potřebujete jen kontrastní papíry a raznici hvězdiček dvou velikostí. Efekt je zaručen :-).
Ale vánoce v hnědé, přírodní, k tomu jemně růžová, bílá a perlička...to je prostě kouzlo a tajemství...tahle přáníčka mám ráda:-)


A ta s vánoční hvězdou jsou klasika....na jedny jsem použila razítka a motiv hvězdy vystřihla, na dalších jsou hvězdy látkové...a větvičky jsou myslím darované od Screbly, děkuji, děkuji, děkuji, tvoří krásný efekt a bez nich by to nebylo ono ;-).

Přáníčka mě baví. Nejradši je dělám v kuse, vždy víc od jednoho motivu, ale nikdy nejsou úplně stejná.

Na Pinterestu je přáníček spoooooousta....třeba zde:

Díky za nahlédnutí a přeji krásné adventní dny ...a zase zítra :-)
 


Komentáře

1 Mirča Mirča | 1. prosince 2015 v 22:23 | Reagovat

Hani, máš je opravdu nádherné. Tak jsi mě navnadila, že jdu po dlouhé době tvořit...nejspíš to budou přáníčka:-)

2 Janča Janča | 2. prosince 2015 v 18:49 | Reagovat

Teda, ty jsi přáníčkový profík! Moc se povedla:-)

3 Karolínka Karolínka | 4. prosince 2015 v 21:21 | Reagovat

Prostě nádherný! My máme poprvé adventní věnec a je to kouzelné když se zapálí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA