Vánoční šťastná třináctka - 5. KRABIČKA

5. prosince 2015 v 0:10 |  VÁNOCE
Protože tuhle "rubriku" dělám jako vánoční "inspiromat", ne vše, co tady předkládám zrovna teď tvořím.
Zrovna teď dolaďuji albumy pro své přítelkyně a jsem šťastná, že jsou de-facto hotové. To by mě fakt mrzelo, kdybych je nestihla do Vánoc.
Už jsem zase najela na "noční " režim a tělo si zvyklo. Chodím spát v půl druhé,ve dvě... a vstávám v sedm ( dneska v šest, dělala jsem ve školce vánoční výzdobu ;-) ). Stíhám bez stresu a užívám si Advent a každý den mě těší.

Před léty jsem na Vánoce tvořila ozdobné krabičky a vím, že vždycky potěší. Stále si schovávám kdejakou krabičku s tím, že se můžou na něco hodit. Kulaté, nízké, vysoké, buď na zabalení dárku a nebo na ozdobení a udělání dárku ze samé krabičky.
Tak co třeba...krabička od sirek? ... nebo

Krabičky jsou výzva, zajímavý formát a s tím se musí člověk "poprat . To mě baví:-)


Krabičky jako shadow-box,
krabička jako minialbůmek,
nebo krabička jako obal na dárek...

Asi najdete ještě spustu jiných zajímavých odkazů, typů a námětů...a o tom právě pinterestová nástěnka je. Nejsem na Facebooku, tomu fakt nefandím, ale Pinterest mě baví :-)

Díky za nahlédnutí a přeji krásný víkend, ať tvořivý nebo lenošivý, vše je správně :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA