Vánoční šťastná třináctka - 7. RÁMEČEK

7. prosince 2015 v 0:10
Rámeček na fotku je také prima dárek - pro rodiče, sourozence, babičku, kamarádku... Protože fotky jsou to, co nás baví, rámeček k nim neodmyslitelně patří. Já vím, že se dají koupit a výběr je veliký, ale to nás nebaví, že ne? ;-) Nás baví si rámeček udělat, přinejmenším dodělat. V IKEA jsem kdysi kupovala rámečky z ručního papíru, byly hezké, ale zároveň lákaly k dozdobení.
Jeden vznikl jako golfový.


Nevím, jestli má Keta kartonové rámečky ještě v sortimentu, ale kdysi je měla a na scrapsrazu v Moravci jsme rámečky zdobily. Já na srazech obvykle nemám na nic čas ;-)...rámeček jsem si tedy zdobila až doma a posloužil také jako dárek.


Našim přátelům jsem jako dárek dozdobovala rámeček dřevěný.


A asi dosud největším rámečkovým počinem byl rámeček rodinný a byl to vánoční dárek. Rámeček je plastový a koupila jsem ho v Nanu-Nana ( mají je, ale už trochu jiné ) . Celý jsem ho oblepila scrapbookovým papírem a tak ho zpevnila a pak klasicky zdobila, ale jen "naplacato", neb foky jsou kryté sklem.


I rámečky najdete na Pinterestu a spousta nápadů se mi tam fakt moc líbí. Třeba jak si ozdobit rámeček washi páskami , nebo několikarámečkový obrázek nebo rámeček zdobený listy ze staré knížky...

Musím končit, nebo bych tu sjížděla Pinterest až do rána ;-)

Děkuji, že nahlížíte a přeji vám zábavné tvoření :-)
 


Komentáře

1 Janča Janča | 7. prosince 2015 v 15:59 | Reagovat

pááni, ten velký rámeček, ten je! :-o

2 Yka Yka | Web | 8. prosince 2015 v 23:45 | Reagovat

Ten veľký rámik s rodinou je nádherný. Normálne sa cítim silno inšpirovaná k výrobe niečoho podobného, je naozaj krásny a isto potešil :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA