Vánoční šťastná třináctka - 8. POST-IT

8. prosince 2015 v 0:01 |  VÁNOCE
Asi není člověk ten, který by neznal samolepící papírky POST-IT. Post-it jsou různobarevné a různě veliké samolepící papírky v bločcích. Dokonce existuje samostatný web, to jsem do dnešního dne nevěděla :-O . Je tady .
Já tyhle papírky miluju a používám je velmi často. Co nemám v hlavě, mám na papírku. Papírky lepím na místa, kde chci, abych na ně viděla, na ledničku s poznámkou, co v níc chybí, na dveře, na co nemám zapomenout před odchodem z bytu, na monitor co si chci vyhledat na netu, na zrcadlo do koupelny s raním pozdravem manželovi ( vstávám dřív než on ;-) ), v cestovním průvodci si lepítky označuji stránky, kde je něco zajímavého...prostě bez lepítek ne že by to nešlo, ale je to trochu snažší.
Mnohokrát jsem už dělala na post-it bločky papírové přebaly a sloužily mi pak jako drobné dárky pro kamarády nebo kolegyně do práce. Nejen o Vánocích. A vždycky měly úspěch.
Další skvělé nápady jak vylepšit i ten nejobyčejnější post-it bloček najdete samozřejmě tady ,
ale s papírky se dá i neskutečně kouzlit . Třeba tenhle nápad se mi moc líbí :-). Prohlížejte a bavte se .

Díky, že prohlížíte i můj blog :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 8. prosince 2015 v 22:48 | Reagovat

Ty jsou kráásné a roztomilé!!Fakt bezva tip na dárek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA