Vánoční šťastná třináctka - 9. DENÍČKY, DIÁŘE, ZÁPISNÍKY, NOTÝSKY...

9. prosince 2015 v 0:29 |  VÁNOCE
Od dětství mám ráda všelijaké notýsky a sešitky, bločky, zápisníky a kapesní kalendáříky. Pamatuji si, že jsem jako malá holka dostala od své tety k Vánocům "kolibří kalendářík", malinkatý diářek. Byl hezoučký. Tehdy jsem ho ještě neocenila jako praktický záznamník, ale jen jako věcičku, která se mi líbila. Tolik, že mi to "líbení" zůstalo dodnes :-)
U mně v šuplíku se najde vždy několik notesů či diářů čistých a nepopsaných, které jsem dostala nebo jsem si koupila. Těžko odolávám. Moleskiny jsem si v létě nakoupila v několika velikostech a barvách, byly ve slevě, za 30 korun notes, no nekup to! ;-) Pořád a všude něco zapisuju a sepisuju, takže notesy se u mně fakt neztratí. Píšu si citáty, básničky, výpisky z knih, sny a tužby, nápady, deníky, záznamy z cest...kreslím domečky a postavičky i návrhy šatů...
Copak můžu odolat takovým zápisníkům? ;-)


Nebo Moleskinu? To je klasika a kult.


Červený zápisník je z KIK, fakt za hubičku a modrý je památka na Bretaň.


Lesklý červený byl ve slevě a ten s puntíky je z IKEA, za 19 kaček! Má puntíkované i vnitřní listy :-)


Ovšem, od té doby, co znám scrapbook, jsem se pustila do domácí výroby diářů a notýsků sama. Ale jestli se chcete podívat na opravdu vymazlené diáře, jukněte se sem , to tedy kam se hrabu :-)

Letos jsem udělala notýsků jen pár a na svůj diář se teprve chystám.


Na Pinterestu najdete také diáře , ale i notesy.

Při brouzdání knihkupectvím jsem narazila na knihu Kreativní diář, takže letos si svůj diář taky "vytuním". Knížka je inspirativní a zároveň jsem v ní našla odkaz na další knihu autorky Míši Dombrovské Pravidla pozitivního sobectví. Už ji mám a zároveň předsevzetí, že na sobě musím ještě víc pracovat :-)


Díky za nakouknutí :-)
 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 9. prosince 2015 v 14:27 | Reagovat

Hani, já se se "spokojím" s těmi tvými! Jsi u mě jednička a tvoje tvoření taky :-)

2 Gabreta Gabreta | 9. prosince 2015 v 14:41 | Reagovat

[1]: Moc děkuji, Maruško :-*

3 isobelka isobelka | 9. prosince 2015 v 15:56 | Reagovat

Deníčky a notýsky máš moc pěkné. Knížku Kreativní diář jsem si pořídila také, jen teď před Vánoci nemám moc času na čtení (stále dělám kalendáře) ale pak se těším, jak se do ní začtu. :-)

4 Hanule Hanule | 11. prosince 2015 v 19:28 | Reagovat

Člověka vždy potěší, že v tom není sám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA